Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 27

Daugiausia nuo kovidų miršta "visiškai paskiepyti" žmonės

(Paranormal) Jungtinės Karalystės vyriausybė paskelbė naujus duomenis, iš kurių matyti, kad didžioji dauguma mirčių nuo "delta varianto" įvyksta tarp žmonių, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19).

Tik trečdalis visų mirčių, kurias, kaip manoma, sukėlė delta variantas, įvyko tarp žmonių, kurie nebuvo skiepyti, o tai akivaizdžiai rodo, kad operacija "Warp Speed" yra visiškai nesėkminga - jei vis dėlto buvo siekiama "išsaugoti gyvybes".

Nuo vasario 1 d. iki rugpjūčio 2 d. Jungtinėje Karalystėje užregistruoti 742 mirties atvejai, kuriuos tariamai sukėlė delta variantas. Iš jų 402 buvo visiškai paskiepyti, o 79 buvo gavę tik vieną skiepą. Likę 253 atvejai buvo neskiepyti.

Oficialią vyriausybės ataskaitą, kurioje pateikiami duomenys, galite peržiūrėti šioje nuorodoje.

"Jei užsikrėsite kovidu, prieš tai buvę skiepyti, remiantis šiais duomenimis, tikimybė, kad mirsite, yra daug didesnė nei neskiepyti!" - rašo Chrisas Waldburgeris (Chris Waldburger) savo substate.

"Akivaizdu, kad reikia šiek tiek atsižvelgti į tai, kad skiepijama daugiau vyresnio amžiaus žmonių, tačiau ne tiek, kad pasikeistų galutinė suma: Ši vakcina nėra tokia veiksminga, kaip skelbiama."

Covid skiepijimas turi būti nutrauktas visuomenės sveikatos labui

Visose šalyse, kuriose Fauci vakcinos nuo gripo vartojimas yra didelis, taip pat ir Izraelyje, sparčiai auga mirčių ir hospitalizacijų skaičius.

Net 60 proc. visų naujų hospitalizacijų Izraelyje sudaro "visiškai paskiepyti" pacientai, kuriems vyriausybė dabar sako, kad jiems reikia trečios "stiprinamosios" vakcinos, kad jie būtų "saugūs" nuo vakcinos sukeltų mutacijų.

"Valdžios institucijos nepripažįsta, kad kažkas labai negerai", - priduria Waldburgeris, ragindamas "visiškai pakeisti pasaulinę politiką", nes tai yra "vienintelė moralinė išeitis".

"Jie nepripažįsta aiškių mokslo įrodymų, kad žmonėms, turintiems natūralų imunitetą, taip pat jauniems ir sveikiems žmonėms nereikia rizikuoti šiomis injekcijomis."

Waldburgeris taip pat aiškina, kad natūralus imunitetas, t. y. tikras imunitetas, yra geriausias būdas. Vakcinų sukeltas "imunitetas", jei apskritai galima jį taip vadinti, geriausiu atveju išlieka labai trumpai. Blogiausiu atveju natūralus imunitetas sunaikinamas visiems laikams, todėl žmogus visą gyvenimą gali sirgti ligomis.

Galite daugiau sužinoti apie natūralų imunitetą ir kodėl jis pranašesnis už vakcinomis sukurtą "imunitetą".

Kiek dar naujų "variantų" atsiras po stiprinamųjų skiepų?

Dabar, kai tai plačiai paaiškėjo dėl skiepų nuo gripo, viso pasaulio vyriausybės stiprina stiprinamųjų skiepų propagandą, teigdamos, kad kas pusmetį atliekama injekcija yra būtina, kad "visiškai paskiepytas" žmogus išliktų "atsparus" ligoms.

Tai, žinoma, neturi jokios prasmės, nes akivaizdu, kad pirmieji du skiepai niekaip neskatino imuniteto, o skiepytieji liko linkę sirgti. Vis dėlto akivaizdu, kad tikimasi, jog įskiepytieji išjungs smegenis ir tiesiog paklus įsakymams.

Kai sustiprinamųjų skiepų kampanija iš tikrųjų įsibėgės ir į rankas bus įsmeigtos papildomos adatos, galima tikėtis, kad atsiras daugybė naujų "variantų", greičiausiai dar mirtinesnių nei ankstesnieji, todėl bus reikalaujama ketvirto sustiprinamojo skiepo, ir taip toliau, ir taip be galo.

Atrodo, kad planuojama šiais skiepais taip sunaikinti žmonių imuninę sistemą, kad jie amžinai būtų priklausomi nuo Didžiosios farmacijos ir vyriausybės, kurios kas šešis mėnesius ar panašiai suteiks jiems kitą "imuniteto" dozę.

"Tiesa tikriausiai yra tokia, kad 253 neskiepytų asmenų mirtys įvyko dėl kitų priežasčių, o ne dėl kovido ar delta", - spėliojo vienas Chriso Waldburgerio tinklaraščio komentatorius.

"Istorikai atsigręš atgal ir pavadins tai piktybinės hipochondrijos era", - rašė kitas. "Taigi iš tiesų vyksta kažkas daug pražūtingesnio nei Kovid-19".

Kinų viruso injekcijos yra mirties nuosprendis. Jei norite sekti naujausias žinias, apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

ChrisWaldburger.Substack.com

Gov.uk

Planet-Today.com

Biznews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau