Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 12

Ligoninėje kilus kovidozės protrūkiui, mirė daug visiškai paskiepytų asmenų, o neskiepytiems pasireiškė tik nežymūs simptomai

(Paranormal) Žurnale "Eurosurveillance" neseniai buvo paskelbtas straipsnis, kuriame paneigiamas mitas apie "vakcinomis sukuriamą bandos imunitetą" Vuchano koronavirusui (Covid-19).

Pasirodo, visiškai paskiepyti žmonės sukuria vakcinos sukurtą bandos antiimunitetą, nes jie užsikrečia ir platina naujus ligos "variantus" kitiems žmonėms, tiek paskiepytiems, tiek nepaskiepytiems.

Straipsnyje aiškinama, kad neseniai Izraelio ligoninėje kilo Kinijos viruso protrūkis. Beveik visi susirgusieji buvo paskiepyti. Visi mirusieji buvo visiškai paskiepyti.

Beveik visi, dalyvavę protrūkyje, buvo ne tik paskiepyti, bet ir visą laiką dėvėjo asmenines apsaugos priemones (AAP). Tai apima veido kaukes, chalatus, apsauginius akinius ir visa kita.

Nulinis pacientas buvo visiškai paskiepytas, o 96 proc. visų ligoninės darbuotojų buvo visiškai paskiepyti. Susirgo tik pora neskiepytų žmonių, ir jų ligos buvo labai lengvos, palyginti su tomis, kuriomis susirgo tie, kurie pasiskiepijo.

"Dokumente pažymėta, kad keli užsikrėtimo atvejai greičiausiai įvyko tarp dviejų asmenų, kurie abu dėvėjo chirurgines kaukes, o vienu atveju naudojo visas asmenines apsaugos priemones, įskaitant N-95 kaukę, veido skydelį, chalatą ir pirštines", - apie incidentą pranešė "The Defender".

"Iš 42 atvejų, diagnozuotų protrūkio metu, 38 buvo visiškai paskiepyti dviem "Pfizer" ir "BioNTech" vakcinos "Comirnaty" dozėmis, vienas buvo paskiepytas tik viena vakcina, o trys buvo neskiepyti."

Iš užsikrėtusiųjų 23 buvo pacientai ir 19 - darbuotojai. Aštuoni paskiepyti pacientai susirgo sunkia liga, šeši - kritine, o penki iš šių kritinių ligonių galiausiai mirė. Susirgo tik du neskiepyti pacientai ir jų ligos simptomai buvo lengvi.

"Šis pranešimas ... kvestionuoja prielaidą, kad didelės visuotinės vakcinacijos apimtys sukurs bandos imunitetą ir užkirs kelią COVID-19 protrūkiams", - rašė autoriai išvadose.

"Čia aprašomo protrūkio metu buvo paskiepyta 96,2 proc. sąlytį patyrusių gyventojų. Infekcija greitai progresavo (daugeliui atvejų simptomai pasireiškė per 2 dienas nuo ekspozicijos), o viruso krūvis buvo didelis."

Visi, kurie vis dar skatina skiepus nuo kovido, pasisako už žmogžudystę

Tai svarbus atskleidimas, visiškai griaunantis vyraujančius teiginius apie Fauci skiepų nuo gripo "saugumą" ir "veiksmingumą". Priešingai, tikriausiai apskritai nebūtų kilęs protrūkis, jei ligoninėje niekas nebūtų paskiepytas.

To priežastis, žinoma, yra ta, kad skiepai platina ligą. Plandemija jau būtų pasibaigusi, jei Donaldas Trampas nebūtų paskubinęs vakcinų atsiradimo per "operaciją Warp Speed", kad dar ilgai po to, kai paliko postą, toliau girtųsi šiuo "pasiekimu".

Rezidentas Joe Bidenas, Tony Fauci ir daugelis kitų taip pat yra prisidėję. Beveik kiekvienas politikas ir veikėjas, nepriklausomai nuo politinės priklausomybės, vis dar stumia šiuos dalykus, nors dauguma "dešiniųjų" tvirtina, kad palaiko teisę rinktis.

Tačiau tai nesvarbu, nes praktiškai vis mažiau žmonių gali išlaikyti šią teisę. Valstijų ir vietos valdžios institucijos, privatūs darbdaviai ir net kai kurios įmonės nusprendė, kad bandys priversti žmones šauti prieš jų valią.

"Tai labai įdomus ir moksliškai pagrįstas dokumentas, - komentavo daktaras Brianas Hukeris (Dr. Brian Hooker, PhD, PE, Children's Health Defense (CHD)). Hukeris yra CHD vyriausiasis mokslo darbuotojas ir dėsto biologiją Simpsono universitete Kalifornijoje.

"96,2 proc. skiepytų gyventojų persirgimo rodiklis rodo, kad šiuo atveju vakcina buvo praktiškai nenaudinga užkertant kelią infekcijos plitimui. Taip pat reikėtų pažymėti, kad du užregistruoti atvejai tarp neskiepytų pacientų buvo lengvi, o šeši iš skiepytų pacientų mirė."

Tuo tarpu Fauci ir toliau ragina žmones trečią kartą pasiskiepyti nuo kovido, vadindamas tai "optimaliu režimu" kovai su virusu.

Naujausias naujienas apie Fauci skiepus nuo gripo galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

ChildrensHealthDefense.org

Planet-Today.com

Yahoo.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau