Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2021 » Rugsėjo » 6

1991 m. dingęs vyras atsirado po 30 metų su tais pačiais drabužiais ir be atminties

(Paranormal) Ši istorija nutiko Rumunijoje ir dabar ją aptarinėja visa vietos žiniasklaida. Atrodo gana siurrealistiškai, bet tai visiškai tikra. Ir labai keista.

Prieš 30 metų dingo vyras, vardu Vasile Gorgos, kuriam tada buvo 63 metai. V. Gorgosas buvo galvijų pardavėjas ir dažnai keliaudavo į muges įvairiuose Rumunijos miestuose, kur derėdavosi dėl galvijų pardavimo.

Į tokias keliones jis vyko daugybę kartų ir visada laiku grįždavo pas savo šeimą, neturėdamas jokių problemų kelyje. 1991 m. Gorgosas išvyko į dar vieną tokią kelionę, nusipirko traukinio bilietą ir pasakė žmonai bei vaikams, kad grįš po kelių dienų.

Tuomet jie matė jį paskutinį kartą, nes jis taip ir negrįžo namo. Šeima apie jo dingimą pranešė policijai, tačiau tyrimo priemonės nieko nedavė (arba jos buvo atliktos nepakankamai kruopščiai) ir galiausiai buvo konstatuota, kad greičiausiai Vasile Gorgos tapo plėšikų auka.

Jo kaime buvo surengtos jo atminimo pamaldos ir jis buvo laikomas mirusiu.

Po 30 metų - 2021 m. rugpjūtį. Ramią sekmadienio popietę prie Gorgosų šeimos namo staiga sustojo nežinomas automobilis ir iš jo kažkokie žmonės išstūmė senuką - tai buvo 93 metų Vasile Gorgosas, kuris vilkėjo tais pačiais drabužiais, kaip ir prieš 30 metų.

Vasile Gorgos, Mistika, Nepaaiškinama, Rumunija

Automobilis tuoj pat nuvažiavo. Deja, keli kaimynai, matę šią sceną, buvo per daug sukrėsti, kad prisimintų automobilio numerį ar kaip atrodė vairuotojas.

Bet kokiu atveju reikia pažymėti, kad Gorgosas buvo vienintelis asmuo, kuris išlipo iš automobilio. Kai iš namų išėję Gorgosų šeimos nariai atpažino dingusį senuką Vasilą, juos ištiko didžiulis šokas dėl paties staigaus jo pasirodymo fakto ir dėl to, kad jis vilkėjo savo senus drabužius, kurių kišenėje jie netgi rado jo traukinio bilietą, pirktą prieš 30 metų.

Vasile Gorgos, Mistika, Nepaaiškinama, Rumunija

Senukas praktiškai neatpažino savo šeimos narių ir, regis, visiškai nieko neprisiminė, kur buvo dingęs visus tuos 30 metų. Kartu jis atrodė labai prižiūrėtas, buvo švarus, neišsišiepęs, atrodo, kad visą tą laiką buvo ten, kur juo gerai rūpinosi.

Be traukinio bilieto, jo drabužių kišenėse buvo rastas senas asmens dokumentas.

Pats senolis, žurnalistų ir giminaičių paklaustas, kur jis buvo visus šiuos metus, atsakė paprastai: "Buvau namuose". Tačiau žurnalistai pastebi, kad jis prisimena įvykius, kurie vyko prieš jo dingimą.

Gali būti, kad kažkas jį paėmė iš tos vietos, kur jis gyveno 30 metų, o paskui nuvežė namo pažymėjime nurodytu adresu. Tačiau tai tik hipotezė.

Tuo tarpu Gorgosų šeima kreipiasi į valdžios institucijas prašydama padėti atskleisti šią paslaptingą istoriją.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau