Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugsėjo » 8

Žemės drebėjimas Meksikoje: M 7,4 balų stiprumo

2021 m. rugsėjo 8 d. 01:47:48 (UTC) Meksikoje, netoli Akapulko, įvyko 7,0-7,4 balo stiprumo žemės drebėjimas (jo stiprumas buvo skubiai sumažintas). Epicentras buvo 20 kilometrų gylyje.

kataklizmai, stichinės nelaimės, žemės drebėjimas, Meksika

Vaizdo įrašas iš įvykio vietos:

Kaip matote, vaizdas gana šiurpus - mėlyni blyksniai virš miesto ir mieste, svyruojantys požeminiai automobiliai, drebėjimo nušluoti žmonės gatvėje. Tai jokiu būdu nėra M 7.0, kuriuo dabar bandoma įtikinti visuomenę, bet šiek tiek daugiau. Tačiau, M 8,0, sprendžiant iš nuniokojimų, taip pat netūrėtų būti. 

Kas sukėlė šį žemės drebėjimą? Akivaizdi žemės drebėjimo priežastis - gama sprogimai, kurių rugsėjo 3 d. buvo PENKI per 24 valandas ir kurie nesiliauja iki šiol:

kataklizmai, stichinės nelaimės, žemės drebėjimas, Meksika

Kas dabar ir kur bus toliau? Toliau seisminis įvykis su priešdėliu MEGA. 

Rugpjūtį penkių gama spindulių žybsnių serija sukėlė didžiulį ir precedento neturintį spiečių netoli Antarktidos, kuris, mūsų manymu, vis dėlto nėra pakankamas, kad reaguotų į branduolio apšvitinimą.  Dabar Meksikoje įvyko žemės drebėjimas, tačiau akivaizdu, kad jis taip pat nebuvo monstriško stiprumo. Akivaizdu, kad gama spindulių žybsnių sukelti procesai kažkokiu būdu kaupiasi, sutelkdami jėgą dideliam, dideliam sprogimui. Greičiausiai tai įvyks kažkur šiaurinėje Ramiojo vandenyno dalyje, bet - ne prie žemyno, todėl stebėkite įvykius. 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau