Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 11

Bonnie Keefe: po "Pfizer" mRNA injekcijos išsivystė odos liga; sveikatos priežiūros institucijos jai liepė "nekalbėti su žiniasklaida"

(Paranormal) RENFREW, ONTARIO - 61 metų moteris negali vaikščioti ir kenčia didelius skausmus, o jos būklė artimiausiu metu vargu ar pagerės.

(Straipsnis perspausdintas iš TheCOVIDBlog.com)

Poniai Bonnie Keefe šios vasaros pradžioje buvo atlikta antroji "Pfizer" mRNA injekcija, rašo Ottawa Citizen. Ji pasakojo žurnalistei Elizabeth Payne, kad nepageidaujamas poveikis prasidėjo po kelių dienų. Poniai Keefe atsirado skausmingų "raudonų, pūslinių dėmių" ant visų kojų. Skausmas tapo toks stiprus, kad ji negali vaikščioti ir dabar sėdi neįgaliojo vežimėlyje.

Didžioji farmacija, COVID-19 vakcina, pavojingas vaistas, kenksmingas

FOTO KREDITAS: ASHLEY FRASER/Postmedia.

Ji buvo paguldyta į ligoninę ir jai buvo diagnozuotas odos vaskulitas - kojų kapiliarų (kraujagyslių) uždegimas.

Naujų vaistų patekimas į organizmą yra viena iš pagrindinių suaugusiųjų padidėjusio jautrumo vaskulito priežasčių. Gydytojai poniai Keefe pasakė, kad jos būklė "greičiausiai susijusi su COVID-19 vakcina".

(2021 m. rugpjūčio 23 d.)

Ponia Keefe sakė, kad verkia kiekvieną naktį ir norėtų, kad jai mažiau skaudėtų. Apie jos istoriją beveik nieko nežinojome. Ponia Keefe sakė, kad pirmasis gydytojas, pas kurį ji apsilankė, liepė jai nekalbėti su žiniasklaida apie savo būklę. Vėliau tas gydytojas atsiprašė, kai buvo išspausdinta "Ottawa Citizen" istorija. Tačiau tokia praktika yra Kanados sveikatos priežiūros sistemos "modus operandi".

Apie 39 metų Fredą Pye rašėme liepos mėn. Šis vyras iš Naujosios Škotijos iki šiol kenčia nuo traukulių ir kitų neurologinių reiškinių, kuriuos sukėlė "Moderna mRNA" injekcija. Medikai liepė F. Pye'ui iš viso neminėti gydytojams "vakcinos", jei jis nori gauti geriausią įmanomą medicininę pagalbą. Tuo tarpu ponia Keefe vartoja keletą vaistų, tikėdamasi, kad nepageidaujamas poveikis praeis ir ji galės grįžti į normalią būseną.

Bonnie Keefe: 61 metų kanadietei po "Pfizer" mRNA injekcijos išsivystė skausminga odos liga; sveikatos priežiūros institucijos jai liepė "nekalbėti su žiniasklaida".

Ponia Keefe teigė, kad "atliko savo darbą" gaudama mRNA injekcijas. "Bet dabar pažvelkite į mane. Aš dėl to kenčiu", - sakė ji. Ottawa Citizen pranešime teigiama, kad ponia Keefe "nenori atbaidyti žmonių nuo skiepų". Tačiau nėra jokios tiesioginės jos citatos, kurioje būtų užsiminta apie tokią jos poziciją.

Visame pasaulyje, išskyrus Afrikos žemyną, pilna premjerų, kuriuos perka ir už kuriuos moka farmacijos pramonė. Ne išimtis ir Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau. Rugpjūčio 17 d. Markhame (Ontarijo valstija) susirinkusiai miniai jis pareiškė, kad injekcijos privalomos visiems federaliniams darbuotojams, įskaitant politikus. J. Trudeau įspėjo, kad "bus pasekmių" visiems, kurie atsisakys injekcijų.

Sveikatos Kanada taip pat skleidžia dezinformaciją apie ivermektiną. Jie ne tik kartojo kliedesius apie tai, kad ivermektinas yra tik vaistas arkliams, bet ir atvirai melavo, sakydami, kad jis pavojingas ir neveiksmingas prieš COVID-19. Vienintelė pusiau teigiama žinia iš Kanados yra ta, kad vyriausybė pagaliau panaikino tą distopinę viešbučio sustojimo taisyklę. Kiekvienas, atvykęs į Kanadą, privalėjo užsisakyti kambarį Vyriausybės įgaliotame viešbutyje ir tris dienas būti karantine.

Mirtis ir kraujo krešuliai yra bene daugiausia kalbų sukėlę nepageidaujami reiškiniai dėl vyriausybės priverstinių injekcijų. Tačiau kasdien pastebime vis daugiau tokių odos ligų. Tik atminkite - darbas, išsilavinimas ar kelionė į užsienį jums nepadės, jei būsite miręs ar sunkiai suluošintas. Turėkite tai omenyje. Išlikite budrūs ir saugokite savo draugus bei artimuosius.

Daugiau informacijos rasite adresu: TheCOVIDBlog.com  ir VaccineInjuryNews.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau