Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 3

10 frazių, galinčių sugriauti ir sužlugdyti bet kokią santuoką

10 frazių, galinčių sugriauti ir sužlugdyti bet kokią santuoką

Santuoka - tai daug darbo, kuriame dalyvauja abu partneriai. Sunkiai dirbkite savo santykių labui ir būkite laimingi!

Labai svarbu mokėti tinkamai aptarti santykiuose kylančias problemas. Yra frazių, kurios tam netinka, ir 10 gelbstinčių jų pakaitalų.

"Ar nusiraminsi?"

Kai jūsų partneris pakelia ant jūsų balsą, tai yra žeminantis ir arogantiškas elgesys. Tačiau lygiai taip pat arogantiška yra sakyti: "Nusiramink!". Geriau sakyti: "Atsiprašau, kad esi susinervinęs, pasėdėkime minutėlę ir pagalvokime kartu".

"Tu man nepadedi su vaikais".

Nebūkite tiesmuki, net jei manote, kad jūsų partneris mažiau dalyvauja vaiko auklėjime. Pabandykite į situaciją pažvelgti kitu kampu ir sakykite: "Mūsų sūnui labai patinka, kai tu jį pasiimi iš pamokų".

"Tu niekada manęs neklausai!"

Sakydami šią frazę užčiaupiate partneriui burną. Geriau pasirinkite variantą "tarp eilučių" ir sakykite: "Kai kalbėdamas su manimi nuolat šnekučiuojiesi mobiliuoju telefonu, man susidaro įspūdis, kad tu manęs nesiklausai."

"Pamirškite tai, aš pats tai padarysiu."

Nenuvertinkite savo antrosios pusės talentų ir įgūdžių, taip pat nenuvertinkite pagalbos, kurią jis gali jums suteikti.

Dar geriau pasakykite: "Man praverstų tavo pagalba. Tai sutaupytų mums daug laiko ir pastangų."

"Aš noriu skyrybų."

Tokia frazė verčia jus jaustis nesaugiai ir nepatikimai. Geriau sakykite: "Noriu pataisyti mūsų santykius į gerąją pusę. Ar eisi su manimi į terapiją?"

"Ar tu su kuo nors susitikinėji?"

Geriausia savo susirūpinimą išreikšti prašant partnerio patikinti, kad viskas gerai. Sakykite: "Žinau, kad pastaruoju metu mūsų santykiai nebuvo sklandūs, bet ar mes vis dar esame kartu?".

"Nekenčiu, kai taip elgiesi."

Poros turėtų atsargiai vartoti tokį žodį kaip "nekenčiu". Pasistenkite grąžinti situaciją taip, kad galėtumėte pagirti savo partnerį - už tai, kad plauna kriauklę arba įdėmiai jūsų klausosi.

"Nenoriu su tavimi kalbėtis".

Ši frazė reiškia partnerio atmetimą arba ignoravimą. Jei nesate pasirengęs užmegzti kontakto dabar, pasakykite: "Pasikalbėkime apie tai vėliau.

"Man daugiau nerūpi".

Jei įtampos priežastis yra tik paskutinis konfliktas, aptarkite su partneriu, kaip galėtumėte jį išspręsti.

"Kodėl tu negali būti toks kaip jis?"

Niekada nelyginkite savo vyro su kitais partneriais. Dar geriau sutelkite dėmesį į jo paties stipriąsias puses ir savybes, dėl kurių jį vertinate.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau