Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 7

Turite duoti, kad gautumėte, bet taip pat turite žinoti, kam duoti

Turite duoti, kad gautumėte, bet taip pat turite žinoti, kam duoti.

Sakoma, kad santykiuose reikia duoti, kad gautum, bet taip pat reikia žinoti, kam reikia duoti, kad mainais gautum tokią pat abipusę meilę, pagarbą, laiką ir dėmesį. Tai ir yra svarbiausia. Nes jei, pavyzdžiui, nesate pasirengęs būti išgirstas, tai, kad ir kaip stengtumėtės šaukti, nebūsite išgirstas. Viskas dėl to, kad jie tiesiog nenori girdėti, štai ir viskas. O jei nenorite šaukti, tai ir nešaukiate...

Tačiau laimė santykiuose yra tada, kai tau tikrai reikia žmogaus, kurį sąmoningai pasirinkai ir kuris taip pat pasirinko tave. Tai tada, kai tavo laimė yra ir tavo partnerio laimė. Ir tavo problemos yra ir jo problemos, o tai reiškia, kad jis visada nori padėti tau jas išspręsti ir dalijasi jomis su tavimi.

Turite duoti, kad gautumėte, bet taip pat turite žinoti, kam duoti

Manau, kad santykiuose tai tikrai vertinga. Kai jie yra tokie, o ne tik iliuzija. Negyvenkite tam, kad sukurtumėte gražų savo santykių paveikslą kitiems. Geriau padirbėkite, kad tai įvyktų jūsų gyvenime.

Kad ne kiti jums pavydėtų, o jūs patys matytumėte savo darbo santykiuose rezultatą ir kad galėtumėte didžiuotis viskuo, ką jau išgyvenote kartu. Štai kas iš tiesų svarbu. Taigi pirmenybę teikite darbui iš vidaus, ne tik iš išorės.

Dirbkite ties tuo, kad šalia jūsų būtų tikrai rūpestingas, ryžtingas ir nuoširdus partneris ir kad jūs jam toks būtumėte. Kad nesijaudintumėte dėl to, ar jau galite, pavyzdžiui, pereiti prie intymumo etapo su partneriu, kaip dažnai nutinka moterims, kurios bijo suklysti pasirinkdamos vyrą ir dėl to ilgą laiką niekam neleidžia prie savęs prisiartinti.

Turite duoti, kad gautumėte, bet taip pat turite žinoti, kam duoti

Reikia kurti santykius, kad galėtumėte įsitikinti, jog tai abipusiai jūsų abiejų jausmai, kad vyras yra ryžtingas ir tikrai rimtai į jus žiūri. Suteikite jam galimybę įrodyti save kaip vyrą, o jūs įrodykite save kaip moterį ir nepainiokite vaidmenų bei pasiskirstymų poroje. Nors atsakomybę tarp savęs galite pasidalyti taip, kaip jums patinka.

Svarbiausia, kad visi būtų laimingi ir niekas nesijaustų atstumtas ar neišgirstas ir nesuprastas, štai ir viskas. Tokiuose santykiuose nė vienas iš jūsų negali bijoti, kad vėl nudegsite kaip praeityje. Juk vyrai, beje, taip pat turi daug neigiamos patirties, atstūmimų, todėl taip pat labai nerimauja dėl santykių.

Turite duoti, kad gautumėte, bet taip pat turite žinoti, kam duoti

Būkite atviri vienas kitam, atviri dialogui ir nuoširdžiai stenkitės, kad abiem jums būtų kuo patogiau bendrauti. Jei abu stengsitės, norėsite ir dirbsit ta linkme, tuomet visus savo konfliktus suvoksite kaip savo augimo sritis, ties kuriomis dirbsite ir pasieksite norimą rezultatą - laimingus ir harmoningus santykius.

Juk ne visada viskas yra taip, kaip mums gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Kartais tereikia įsigilinti, ir tada atrasite tikrąją dalykų tiesą. Mylėkite, pažinkite ir atsiverkite vienas kitam su savo partneriu kasdien vis labiau ir labiau. Tai iš tiesų labai jaudina. Sėkmės jums!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau