Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Gegužės » 13

Kaip katė rodo neigiamą energiją namuose

Kaip katė rodo neigiamą energiją namuose

Jei katė elgiasi neįprastai, tam yra priežastis.

Manoma, kad katės jaučia neigiamą energiją namuose. Šie dažnai mieli, pūkuoti sugyventiniai turi galią apsaugoti žmones nuo nežemiškų jėgų. Taigi jei katė ką nors daro, vargu ar taip atsitiko tiesiog šiaip sau.

Kaip elgiasi katė, kai pajunta pavojų?

Bioenergetikų teigimu, katės į piktąsias jėgas reaguoja keliais būdais.

Pavyzdžiui, katė gali rodyti neigiamą energiją jūsų namuose, kai ji ilgai žiūri į tam tikrą vietą (tarsi kažką ten matytų). Ji taip pat sąmoningai vengia tam tikrų namų vietų arba atvirkščiai, šios vietos gali pritraukti padidintą katės dėmesį.

Tačiau tai ne vieninteliai būdai. Netikėta augintinio agresija prieš šeimininką gali signalizuoti, kad žmogus įnešė neigiamos energijos. Tai gali būti piktavalio dovana. Jei augintinis šnypščia, urzgia, prisiminkite, kur buvote, su kuo susitikote ir ar iš tų vietų arba iš tų žmonių ką nors parsinešėte namo.

Katė taip pat jaučia negatyvumą, jei atsisako ėsti ar žaisti. Jei toks elgesys nesusijęs su gyvūno sveikata, jis gali rodyti, kad kambaryje yra blogų žmonių arba neigiamą energiją turintis daiktas.

Jei į namus ateina žmogus, kurio katė nemėgsta, jos elgesys gali būti įvairus, bet tikrai nebus draugiškas. Katė gali ilgai žiūrėti į tokį svečią ir laikytis nuo jo atokiau. Katė taip pat pradės bėgti, slėptis, šnypšti, vizginti uodegą ir net bandys blogų minčių svečią užgauti.

Katė taip pat gali išeiti iš namų. Tai ji gali daryti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, jūsų augintinis su savimi pasiima blogą energiją. Arba tiesiog negali susitvarkyti su nežemiškomis jėgomis.

Katės gali užuosti mirtį - ar tai tiesa?

Sakoma, kad katės jaučia, kai jų šeimininkams blogai. Jos atsigula šalia ir paima neigiamą energiją, po to žmogus pasijunta geriau. Nors po to augintinis gali susirgti pats.

Ar katės gali jausti mirtį? Moksliškai kačių elgesys tokiais atvejais pagrįstas jų uosle - ji kelis kartus geresnė už žmogaus ir fiksuoja sergančio ar mirštančio žmogaus skleidžiamas medžiagas. Dažnai keistas augintinio elgesys paskatina ir žmogų pasitikrinti savo sveikatą.

Kartais katę taip pat galima pamatyti miegančią mirusio žmogaus vietoje. Kodėl taip nutinka, net jei ji niekada anksčiau ten nemiegojo? Viena iš galimybių yra ta, kad katė tiesiog laukė jaukios vietos, iš kurios anksčiau visada būdavo išvaryta. Taip pat gali būti, kad gyvūnas tiesiog pasiilgo savo žmogaus ir ta vieta turi jo kvapą.

Mistiškesnė priežastis vėlgi susijusi su katės gebėjimu bendrauti su dvasių pasauliu. Taigi augintinis gali "palydėti" mirusį žmogų į kitą pasaulį.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.09.2023 laikas 10:19 Receptai | Patiekalai Traškūs avižiniai dribsniai su jogurtu ir keptais vaisiais
Itin skanus pasiūlymas Jūsų bene kiekvienos dienos pusryčiams - traškūs avižiniai dribsniais! Aš juos gaminu su šviežiais persikais ir abrikosais (tai mano kol kas labiausiai patikęs atrastas variantas), bet galite naudoti ir kons...

Skaityti daugiau

28.09.2023 laikas 09:29 Receptai | Patiekalai Paprasti virti varškėčiai su krakmolu, be miltų ir be kiaušinių
Be kiaušinių ir be miltų, gali būti virti arba kepti… Paprasti, bet tuo pačiu fantastiški tobuli, jeigu mėgstate varškėčius tai šiuos su krakmolu privalu išmėginti. Gaunasi jie tikrai labai ir nuostabūs. O jiems reikia vos 4 ingre...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
29.09.2023 laikas 22:01 Kodėl Dievas suveda jus su tam tikrais žmonėmis, o vėliau juos paleidžia
Ar sutinkate, kad kartais labai sudėtinga paaiškinti, kodėl puoselėjate tam tikrus jausmus kitam žmogui? Kodėl būnant su vienais žmonėmis kažkas „spragteli“, kodėl staiga pajuntame ryšį su nepažįstamu žmogumi? Atrodo, kad Dievas pats suveda mus su ta...

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 08:40 6 lyg magnetas traukiančių moterų įpročiai
Ar kada nors pastebėjote, kad yra tokių moterų, kurios itin lengvai užmezga santykius su vyrais? Netgi kai jos yra vienišos, per daug dėl to neišgyvena ir šalia jų greitai atsiranda naujų gerbėjų būrys. Kur slypi jų paslaptis?...

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 08:32 Mokslininkai sukūrė dirbtinį intelektą, galintį aptikti nežemišką gyvybę
Mokslininkai sukūrė dirbtinio intelekto programą, kuri gali aptikti ateivių gyvybę fiziniuose mėginiuose, nors jie nėra tikri, kaip tiksliai ji veikia.

Skaityti daugiau