Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 18

Naujas "Adidas" moterų maudymosi kostiumėlių asortimentas, kurį modeliuoja vyras

Naujas "Adidas" moterų maudymosi kostiumėlių asortimentas

Naujoje "Adidas" reklaminėje kampanijoje vaizduojamas vyras, dėvintis moterišką vientisą maudymosi kostiumėlį.

"Adidas" ką tik pristatė maudymosi kostiumėlių kolekciją "Pride 2023" ir reklamuoja naująjį maudymosi kostiumėlį savo interneto svetainėje, skiltyje "Moteriški", pasitelkdama modelį, kuris akivaizdžiai yra vyras.

Šiuo metu įmonėse vyrauja tendencija, kai vyrai vilki moteriškus drabužius.

Bet kadangi visa tai skirta "pasididžiavimo mėnesiui", tai turi būti ok....right?

Breitbart praneša: "Adidas" vientisas maudymosi kostiumėlis, vadinamas "Pride Swimsuit" ir parduodamas už milžinišką 70 JAV dolerių kainą. "Adidas" svetainėje pateiktame vaizdo įraše taip pat matyti, kaip vyriškis, vilkėdamas vientisą maudymosi kostiumėlį, svyruoja ir šūkauja.

Kaip pažymėjo "New York Post", šiuo metu lieka neaišku, ar modelis vyras identifikuojasi kaip transseksualas, nebinarinė ar kokia nors kita seksualinė tapatybė.

"Naujoji Pietų Afrikos dizainerio Ričio Mnisi linija, pavadinta "Tegul meilė bus tavo palikimas" ir išleista prieš Pride mėnesį birželį, yra "saviraiškos, vaizduotės ir nepalaužiamo tikėjimo, kad meilė vienija, šventė", rašoma "Adidas" svetainėje", - pranešė "Post".

Kaip pranešė "Breitbart News", moterų sporto aktyvistė Riley Gaines (Riley Gaines) ir Kongreso narė Nancy Mace (R-SC) buvo tarp tų, kurie peikė šią reklamą kaip moterų įžeidimą.

"Nesuprantu, kodėl bendrovės savanoriškai taip elgiasi su savimi. Jos galėjo bent pasakyti, kad kostiumas yra "unisex", bet to nepadarė, nes tai susiję su moterų ištrynimu. Ar kada nors susimąstėte, kodėl mes beveik nematome, kad tai vyktų į kitą pusę?" - rašė Riley Gaines. "Moteriški maudymosi kostiumėliai nėra papuošti iškilimu".

"Esu pakankamai sena, kad prisiminčiau, kai moterys iš tikrųjų modeliavo moteriškus maudymosi kostiumėlius, o ne vyrai", - tviteryje rašė Nancy Mace.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau