Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 25

6 požymiai, kad jūsų pora neturi ateities (nešvaistykite laiko veltui)

6 požymiai, kad jūsų pora neturi ateities (nešvaistykite laiko veltui)

Labai stengiatės, bet viskas veltui. Vienintelė išeitis - tai nutraukti santykius. Pasakysime, kada turėtumėte pagalvoti apie tai.

1. Įsiklausykite į savo instinktus.

Jei rimtai svarstote, ar jūsų santykiai turi ateitį, ir kažkur giliai viduje suprantate, kad pernelyg skiriatės nuo savo partnerio: jums sunku jį priimti, susitaikyti su jo trūkumais, nerimaujate dėl savo ateities. Paklauskite savęs, ar turėtumėte būti su šiuo žmogumi - jūsų nuojauta retai kada klysta.

2. Kiekviena diena yra tarsi žemės kiaulytės diena

Jei gyvenimą su partneriu išgyvenate kaip rutiną, jaučiate, kad nieko naujo ir įdomaus nevyksta, ir tai kelia jums susierzinimą, pagalvokite, ar šis žmogus jums tinka.

3. Jūs keliate per daug reikalavimų savo partneriui

Priežastis - norite, kad jis pasikeistų ir taptų kitu žmogumi: tokiu, kuris teiktų daugiau pasitenkinimo. Tačiau kam stengtis pakeisti žmogų pagal savo standartus, ar ne paprasčiau būtų susirasti žmogų, kuris iš pradžių juos atitiks?

Žmonės nesikeičia. Net jei dabar jūsų partneris pasirengęs nuolat daryti nuolaidas, ieškoti kompromisų, nes turi jausmų, laikui bėgant, kai tų jausmų bus mažiau, vargu ar jis norės taikstytis su jūsų draudimais. Tuomet santykiuose kils rimtų problemų, kurios prives prie išsiskyrimo - jūs paprasčiausiai nesutariate dėl charakterio.

4. Turite skirtingus gyvenimo planus

Bet kurios poros ateitį lemia šis punktas. Abu turi ne tik gerai leisti laiką, bet ir ko nors kartu siekti. Jei jie turi skirtingas ateities vizijas, mažai tikėtina, kad jie taps iš tiesų artimi ir susiję.

6 požymiai, kad jūsų pora neturi ateities (nešvaistykite laiko veltui)

5. Jūsų santykiuose yra įtartinas sąstingis

Kai žmonės pradeda gyventi kartu, niekas nėra apsaugotas nuo ginčų ir išsiaiškinimų. Kito būdo sugyventi kartu nėra, tai gyvenimo etapas ir būtinybė.

Kai partneriai per daug ramiai sugyvena iš pradžių, tai nerimą keliantis ženklas. Frazė: "Mes visai nesiginčijame", šiuo atveju gali reikšti problemas poroje, kurių niekas nenori spręsti, lengviau tylėti ir susitarti.

6. Jūs nesikeikiate

Žmonės linkę keistis, augti, įgyti naujos patirties ir žinių. Darniuose santykiuose tai vyksta nuolat: abu partneriai nenori stovėti vietoje, stengiasi vienas kitą nustebinti, domisi naujais pomėgiais, informacija.

Kai tai nevyksta vienam ar abiem partneriams, santykiai neprisideda prie noro vystytis ir tobulėti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau