Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 8

6 požymiai, kad jūsų pora neturi ateities (nešvaistykite laiko veltui)

6 požymiai, kad jūsų pora neturi ateities (nešvaistykite laiko veltui)

Jūs labai stengiatės, bet viskas veltui. Vienintelė išeitis tokioje situacijoje - padaryti jai galą. Papasakosime, kokiu atveju turėtumėte pagalvoti apie tokį sprendimą.

1. Įsiklausykite į savo intuiciją

Jei rimtai galvojate, ar jūsų santykiai turi ateitį, ir kažkur giliai širdyje suprantate, kad jūsų santykiai su partneriu pernelyg skiriasi: jums sunku jį priimti, susitaikyti su jo trūkumais, nerimaujate dėl savo ateities. Užduokite sau klausimą, ar turėtumėte būti su šiuo žmogumi - vidinė nuojauta retai kada klysta.

2. Kiekviena diena tas pats per tą patį

Jei gyvenimą su partneriu suvokiate kaip rutiną, jums atrodo, kad nieko naujo ir įdomaus nevyksta, ir tai sukelia susierzinimo priepuolius, pagalvokite, ar žmogus šalia jūsų.

3. Savo partneriui keliate per daug pretenzijų

Priežastis - norite, kad jis pasikeistų ir taptų kitokiu žmogumi: tokiu, kuris labiau tiktų jums. Tačiau kam stengtis pakeisti žmogų pagal savo standartus, ar ne paprasčiau rasti žmogų, kuris iš pradžių juos atitiks?

Žmonės nesikeičia. Net jei dabar partneris pasirengęs nuolat daryti nuolaidas, ieškoti kompromisų, nes turi jausmų, tai laikui bėgant, kai tų jausmų bus mažiau, taikstytis su jūsų draudimais jis vargu ar norės. Tada prasidės rimtos santykių problemos, kurios prives prie išsiskyrimo - jūs tiesiog neatitikote charakterių.

Atsipalaiduokite trumpam:

4. Jūs turite skirtingus gyvenimo planus

Bet kurios poros ateitį lemia šis punktas. Du turėtų ne tik gerai leisti laiką, bet ir ko nors kartu siekti. Jei partnerių požiūriai į ateitį skiriasi, vargu ar jiems pavyks tapti tikrai artimais ir giminingais žmonėmis.

5. Jūsų santykiuose yra įtartinas sąstingis

Kai žmonės pradeda gyventi kartu, niekas nėra apsaugotas nuo kivirčų ir santykių aiškinimosi. Kito būdo sugyventi kartu nėra, tai gyvenimo etapas ir būtinybė.

Kai partneriai iš pradžių sugyvena pernelyg ramiai, tai nerimą keliantis ženklas. Frazė: "Mes visai nesiginčijame", šiuo atveju gali reikšti problemas poroje, kurių niekas nenori spręsti, lengviau tylėti ir susitarti.

6. Jūs nesikeikiate

Žmonės linkę tobulėti, augti, įgyti naujos patirties ir žinių. Darniuose santykiuose tai vyksta nuolat: abu partneriai nenori stovėti vietoje, stengiasi vienas kitą nustebinti, domėtis naujais pomėgiais, informacija.

Kai tai nevyksta vienam ar abiem partneriams, santykiai neprisideda prie noro tobulėti ir tapti geresniais.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
23.08.2018 laikas 19:51 Receptai Liaudiški patarimai Tulžies akmenligės gydymui
Tulžies akmenligė liaudies medicinoje, Tulžies akmenligė, receptai nuo akmenligės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

28.08.2018 laikas 07:21 Receptai Vaistažolių mišiniai esant radikulito skausmams gydymui

Radikulitas liaudies medicinoje, Radikulitas, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo radikulito, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

05.08.2019 laikas 13:01 Receptai Varškėčiai be kiaušinių receptas
Turbūt visi vaikučiai mėgsta saldžius varškėčius. Bet ką ten vaikučiai, juos dievina net suaugę! Pradžiuginkite savo šeimą skaniais, sočiais, ir naudingais pusryčiais, paruošę aromatingus varškėčius be kiaušinių. Jie ir jums išeis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau