Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Gegužės » 30

Pietų Korėja konfiskavo tūkstančius tablečių, kurių sudėtyje yra ‘mirusių kūdikių mėsos miltelių’

Pietų Korėja konfiskavo tūkstančius tablečių, kurių sudėtyje

Pietų Korėjos valdžios institucijos konfiskavo tūkstančius tablečių, kurių sudėtyje yra vaisiaus ir kūdikių mėsos miltelių, kurie, kaip pranešama daugelyje pranešimų, buvo kontrabanda įvežti kaip gyvybingumą didinančios ir "Viagara" tipo veiklos gerinimo priemonės.

Nepaisant to, kad Korėja užkardė kapsulių su mirusių kūdikių mėsos milteliais kontrabandą iš Kinijos, kūdikių mėsos kapsules į Korėją vis dar bandoma įvežti kontrabanda.

"Esą televizijos komanda sumokėjo daug pinigų, kad gautų keletą tablečių, o kai jas ištyrė, nustatė, kad tablečių turinys yra 99,7 proc. žmogaus, taip pat iš miltelių galėjo nustatyti kūdikių lytį, taip pat rado plaukų ir nagų liekanų", - rašoma "Geekosystem" pranešime apie dokumentinį filmą, kuriame pažymima, kad kūdikiai "dažniausiai" yra negyvi gimę ir abortuoti.

Pasak "Statesman", "kūdikių kūnai prieš paverčiant milteliais supjaustomi mažais gabalėliais ir džiovinami ant krosnių". 

Kai kurie mano, kad šiurpios tabletės, pagamintos iš negyvų gimusių vaisių arba placentos, yra našumą gerinančios tabletės, padedančios padidinti gyvybingumą ir lytinį potraukį.

2013 m. Maisto ir vaistų saugos ministerija (MŽVT), atlikusi žmogaus mėsos tablečių analizę, nustatė, kad jose buvo daug užkrėstų bakterijų ir hepatito virusų.

"Kai kurie žmonės kūdikių mėsos kapsules vartoja sveikatai stiprinti, tačiau tai ne tik pažeidžia socialinį orumą ir papročius, bet, kaip rodo eksperimentų rezultatai, jos gaminamos nelegaliai ir kelia užteršimo kenksmingomis medžiagomis, pavyzdžiui, mikroorganizmais ir hepatito virusu, riziką", - anksčiau teigė ministerijos tyrimo grupė.

Tuo tarpu Maisto ir vaistų saugos ministerijos kriminalinių tyrimų padalinio pareigūnas atsisakė komentuoti šį klausimą, remdamasis vykstančiu tyrimu.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
23.09.2023 laikas 13:08 Borisas Akuninas apie tikrą protingą moterį
Kaip žinia, protas gali būti įvairaus kalibro ir profilio: praktiškas, moksliškas, kūrybiškas, nuovokus, „moteriškas“, elgsenos, psichologinis ir taip toliau. Bet aš manau, kad svarbiausias proto tipas yra tas, kuris leidžia žmogui teisingai žvelgti ...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 20:21 Užuominos, kaip iš organizmo pašalinti GRAFENO OKSIDĄ ir kitas pavojingas COVID "vakcinos" sudedamąsias dalis

Pastaruoju metu daug kalbama apie paslėptą grafeno oksido sudedamąją dalį Vuchano koronaviruso (COVID-19) "vakcinose" ir apie tai, kaip jis sąveikauja su elektromagnetiniais dažniais (EML), tokiais kaip 5G, ir netgi yra jų aktyvuojamas, ...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 19:47 15 nepatogių tiesų, su kuriomis reikia susitaikyti, kad gyventumėte visavertį gyvenimą
Nesėkmės – neišvengiamos. Savo gyvenime patirsite keletą ganėtinai didelių nesėkmių, kai kurios jų taip sutryps, kad norėsite pasiduoti. Tokiais momentais verta atsiminti, kad kiekvienas kelias į sėkmę turi savo kliūčių ruožą, o svarbiausia jame net ...

Skaityti daugiau