Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2023 » Liepos » 5

Billas Gatesas skiria 400 mln. dolerių naujai abortų vakcinai afrikiečiams

Milijardierius globalistas Billas Gatesas skyrė 400 milijonų dolerių naujai schemai, pagal kurią su afrikiečiais bus bandomos abortų vakcinos.

Billas Gatesas skiria 400 mln. dolerių naujai abortų vakcinai afrikieč

Billo ir Melindos Geitsų fondo (Bill & Melinda Gates Foundation) skirti pinigai bus skirti tuberkuliozės (TB) vakcinos 3 etapo klinikiniam tyrimui. Panašios Gateso finansuojamos vakcinos buvo susijusios su "savaiminiais abortais" tarp jas vartojančių moterų.

Per kelerius ateinančius metus vakcinos eksperimentai bus atliekami su 26 000 žmonių 50 vietų Afrikoje ir Pietryčių Azijoje.

Slaynews.com praneša: Gatesas bandymams skyrė 400 mln. dolerių, o Wellcome įsipareigojo skirti dar 150 mln. dolerių.

Wellcome" yra didžiausias medicinos tyrimų finansuotojas Jungtinėje Karalystėje ir vienas didžiausių pasaulyje.

Bandymų metu bus bandoma vakcina M72/AS01, kurią anksčiau finansavo Gatesas.

Vakciną sukūrė farmacijos milžinė GSK (buvusi "GlaxoSmithKline"), iš dalies finansuojama Gateso fondo.

Tuo tarpu liberali korporacinė žiniasklaida džiaugėsi Gateso fondo pranešimu.

Ekspertai laikraščiui "The Washington Post" pranešė, kad ši naujiena yra "didžiulė".

Laikraštis "The Guardian" skelbė, kad pranešimas "keičia žaidimą", o STAT jį pavadino "daug žadančiu".

Tačiau mokslų daktaras Brianas Hukeris (Brian Hooker, P.E.), Roberto F. Kenedžio jaunesniojo (Robert F. Kennedy Jr.) pelno nesiekiančios organizacijos "Vaikų sveikatos apsauga" (Children's Health Defense) vyresnysis mokslo ir tyrimų direktorius, "The Defender" sakė, kad planuojami tuberkuliozės vakcinos bandymai kelia raudonų vėliavų.

"Man nerimą kelia tai, kad jie planuoja atlikti bandymus neišsivysčiusiose šalyse", - sakė Hukeris.

"Atrodo beveik prototipiška, kad nepakankamai aprūpinti žmonės turi būti bandomaisiais triušiais likusiam pasauliui."

"Penkiasdešimt procentų yra neįtikėtinai mažas veiksmingumas tokiai "svarbiai" intervencijai, kuri iš esmės skirta visiems besivystančio pasaulio gyventojams", - pridūrė jis.

GSK sukūrė vakciną ir 2018 m. atliko mažesnius, "koncepcijos patvirtinimo" 2b fazės tyrimus.

Per šiuos tyrimus GSK pranešė apie 54 proc. veiksmingumą.

Tačiau vakcinos gamintoja nepradėjo didelio masto tyrimų, reikalingų licencijai gauti.

Vietoj to ji perdavė licenciją Gateso medicinos tyrimų institutui (GMRI).

GMRI yra ne pelno siekiantis biotechnologijų padalinys, priklausantis V. Gateso fondui ir skirtas kurti "naujas biomedicinines intervencijas" pasaulinėms sveikatos problemoms spręsti.

Dabartinė vakcina nuo tuberkuliozės - BCG (Bacille Calmette-Guérin) vakcina - buvo sukurta 1921 metais.

Ši vakcina veiksmingai sustabdo vaikų užsikrėtimą TB, tačiau jos veiksmingumas suaugusiesiems yra ribotas.

Naujausiais skaičiavimais, iki 25 % pasaulio gyventojų serga latentine (besimptome) TB infekcija, kuri vėliau gali suaktyvėti 5-15 % latentinių infekcijos nešiotojų.

Latentine infekcija užsikrėtę žmonės negali platinti ligos.

Nuo TB kasmet miršta 1,6 mln. žmonių, daugiausia mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse.

Ji gydoma ir išgydoma antibiotikais.

Atsirado vaistams atsparių padermių, tačiau jos taip pat gydomos ir išgydomos antros eilės vaistais.

Tuberkuliozė dažniau paplitusi tarp neturtingų žmonių mažai išsivysčiusiose šalyse.

Trečiojo pasaulio šalių piliečiai dažniau dirba prastai vėdinamose ir perpildytose patalpose, kenčia nuo prastos mitybos ir turi ribotas galimybes naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.

Finansuojamu tyrimu bus tikrinama, ar eksperimentinė vakcina gali apsaugoti paauglius ir suaugusiuosius, sergančius latentine tuberkulioze, nuo ligos simptomų atsiradimo.

Dr. Maziar Divangahi, McGill tarptautinio tuberkuliozės centro - su PSO bendradarbiaujančio tyrimų centro, gaunančio dideles Gateso fondo dotacijas - asocijuotas direktorius, sakė STAT, kad vakcina yra "tikrai didelis įvykis".

Tačiau jis taip pat perspėjo, kad nereikėtų pernelyg pasitikėti ankstesniu GSK tyrimu.

Tame tyrime susirgo 39 žmonės - 26 iš placebo grupės ir 13 iš vakcinos grupės, todėl, pasak jo, imtis buvo "labai maža".

Be to, jis sakė, kad niekas nežino, kiek ilgai gali trukti apsauga.

Ankstesniame tyrime 67 % žmonių iš grupės, gavusios vaisto, per 30 dienų po injekcijos pateikė nepageidaujamų pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius, palyginti su 45 % žmonių iš placebo grupės.

Gateso fondas yra vienas didžiausių pasaulinių sveikatos iniciatyvų finansuotojų ir "jo įtaka tarptautinei sveikatos politikai ir pasaulinių sveikatos programų bei iniciatyvų kūrimui yra didelė", 2009 m. rašė "The Lancet".

Nuo to laiko jo įtaka labai išaugo.

Pasak Toronto universiteto Dalla Lana visuomenės sveikatos mokyklos profesorės ir katedros vedėjos mokslų daktarės Anne-Emanuelle Birn, tai yra problema:

"Gateso fondas (BMGF), simbolizuojantis elitinius šiuolaikinės visuomenės interesus, pirmiausia neatsižvelgia į pagrindines blogos sveikatos priežastis, nepastebi, kokį vaidmenį čia suvaidino beprecedentis turto kaupimas keleto žmonių rankose, ir toliau įnirtingai didžiuojasi savo dosnumu ir techniniu meistriškumu, o mokslininkai ir plačioji visuomenė jo neprižiūri."

Jos atliktame tyrime aprašyta, kaip Gateso fondo "pelno siekimo principai kaip politikos varomoji jėga" suteikė verslo interesams "didžiulį ir precedento neturintį vaidmenį" formuojant tarptautinę politiką.

"Nepaisant įvairių trūkumų, susijusių su į technologijas orientuotu požiūriu į pasaulinę sveikatą pagal atskiras ligas, šis modelis šiuo metu vyrauja, o BMGF turi didžiausią įtaką oficialiose pasaulinės sveikatos sprendimus priimančiose institucijose", - rašė ji.

Neseniai paskelbtame straipsnyje, kuriame nagrinėjamas Gateso fondo vaidmuo pasaulio sveikatos srityje, Londono universiteto profesorius daktaras Gwilymas Davidas Bluntas rašė, kad fondas buvo plačiai kritikuojamas dėl to, kad nesilaiko duomenimis pagrįstos politikos.

"Jis teikia pirmenybę technologijoms ir naujoms vakcinoms", tačiau nepripažįsta, kad mirtingumą dažnai lemia "pagrindinių išteklių, tokių kaip sanitarija, būstas ir mityba, trūkumas", - rašė D. Bluntas.

Nors žmonėms gali būti naudingi klinikiniai sprendimai, jis rašė, kad "visuomenės sveikatos intervencija, pavyzdžiui, užtikrinant galimybę naudotis švariu vandeniu ir sanitarinėmis sąlygomis, gali sumažinti mirtingumą greičiau ir mažesnėmis sąnaudomis".

Vietoj to, rašė jis, Gateso fondo įtaka "padėjo pasaulinę sveikatą nukreipti į aukštųjų technologijų, į skiepus orientuotas iniciatyvas".

Jis rašė, kad diskusijose apie tai, kaip elgtis su pasauline sveikata Vakcinų aljanse GAVI, Billas Gatesas "įnirtingai reikalavo, kad nė vienas jo pinigų centas nebūtų skiriamas viešosioms sistemoms".

Daktaras Arata Kočis, buvęs PSO maliarijos programos vadovas, palygino Gateso fondo finansavimą su darbu "kartelyje", kai tyrėjai įtraukiami į fondo darbotvarkę, kuriame "vidinis procesas yra uždaras ir, kiek galima suprasti, atskaitingas tik sau pačiam".

2009 m. net "The Lancet" išspausdino panašią kritiką Gateso fondo atžvilgiu.

"Svarbias sveikatos programas iškreipia didelės Gateso fondo dotacijos", - redakciniame straipsnyje rašė vyriausiasis redaktorius daktaras Ričardas Hortonas (Richard Horton).

Dr. Linsey McGoey, Esekso universiteto sociologijos profesorė ir knygos, kurioje nagrinėjama Gateso filantropija, autorė, rašė, kad tokioms ligoms kaip ŽIV, tuberkuliozė ir maliarija - pagrindinėms Gateso fondo veiklos sritims - akivaizdžiai reikia skirti skubų dėmesį.

Tačiau interviu "Current Affairs" ji sakė: "Iš tikrųjų reikia stiprinti besivystančių regionų visuomenės sveikatos ir visuotinės sveikatos priežiūros pajėgumus, o ne įvesti daugiau rinkos dalyvių, kurie turi paskatų didinti įvairių vaistų ir intervencinių priemonių kainas."

Vakcinos nuo tuberkuliozės šalininkai pripažįsta, kad visuotinis vakcinos įdiegimas "pareikalaus daug išteklių", ir ragina vyriausybes "gerokai padidinti investicijas į vakcinos nuo tuberkuliozės kūrimo procesą".

Wellcome Trust ir Gateso fondas tikisi per 12 mėnesių užsitikrinti komercinį partnerį savo naujajai vakcinai, pranešė The Economist.

Planet-Today.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.07.2019 laikas 19:15 Receptai Ilgai ieškojau tokio recepto! Grikių ir pievagrybių kotletai

Gaminame namuose. Grikių ir pievagrybių kotletai. Lietuviški patiekalai tavo namuose. Į keptuvę dedame gabalėlį sviesto, pilame šlakelį aliejaus, dedame smulkintą svogūną, pievagrybius, tarkuotą morką ir pakepiname 8-10 minučių...

Skaityti daugiau

04.07.2019 laikas 17:53 Receptai Vištienos sparneliai saldžiarūgščiame padaže

Gaminame. Vištienos sparneliai saldžiarūgščiame padaže. Kol vištienos sparneliai keps, dubenyje sumaišome medų, kečupą, sezamo aliejų, actą bei išspaustą česnaką. Šiuo padažu užpilame tik iš orkaitės ištrauktus, dar karštus, sp...

Skaityti daugiau

28.08.2019 laikas 20:04 Receptai 5 minutės ir keletas valandų šaldytuve, ir skanus tortas paruoštas!

Patinka jums saldumynai? Esate tikri, kad jūs neprieštaraujate pasmaguriauti skaniu desertu su karšta arbata. Bet, kartais taip nesinori teptis miltais, minkyti tešlos ir ilgą laiką kepti skanėstą orkaitėje.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau