Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugpjūčio » 27

PSO paskelbė, kad kovai su klimato kaitos poveikiu būtina masinė vakcinacija

PSO paskelbė, kad kovai su klimato kaitos poveikiu būtina masinė vakci

Pasak Billo Gateso finansuojamos Pasaulio sveikatos organizacijos, netrukus reikės masinio skiepijimo, kad būtų galima kovoti su klimato kaitos padariniais, įskaitant ligų, kurias platina į naujus regionus migruojantys uodai, grėsmę.

Dr. Maria Van Kerkhove, PSO techninė vadovė, atsakinga už COVID-19, neseniai vykusioje spaudos konferencijoje, sėdėdama šalia PSO vadovo Tedroso Ghebreyesuso, išsakė nerimą keliančius komentarus.

"Daug tai susiję ir su kitais esamų priemonių panaudojimo būdais, - sakė ji, - tais atvejais, kai turime intervencijas, pavyzdžiui, medicinines intervencijas, terapiją ar vakcinas, priklausomai nuo patogeno."

"Turime sugebėti tam pasiruošti."

Van Kerkhove taip pat sakė, kad šalys turi "pažvelgti į tai, kaip keičiasi klimato kaitos pokyčiai ir plitimo bei stiprėjimo dinamika - ir tam pasiruošti". 

Pastaraisiais mėnesiais visoje JAV uodų testai buvo teigiami itin retiems ir mirtinai pavojingiems virusams, kai kurie iš jų Jungtinėse Valstijose dar niekada nebuvo užregistruoti.

Beprecedentė situacija susidarė praėjus keliems mėnesiams po to, kai Billo Gateso technologijų startuolis į gamtą paleido milijonus genetiškai modifikuotų uodų.

Įvairios valstijos visoje šalyje pranešė apie smarkiai padidėjusį uodų platinamų virusų skaičių. Vidurio Vakaruose padaugėjo uodų platinamo Jamestown Canyon viruso atvejų. Džeimstauno kanjono virusas gali sukelti sunkią ligą, įskaitant galvos smegenų (encefalitą) arba membranų aplink galvos ir nugaros smegenis (meningitą) infekciją.

Sveikatos apsaugos pareigūnai teigia, kad dviejų uodų baseinų Pietų Džordžijos valstijoje tyrimo rezultatai buvo teigiami dėl Rytų arklių encefalito, nuo kurio žmonės miršta 30 %.

Ir tai ne tik žmonės. Pranešama, kad šalyje daugėja uodų platinamo viruso, kuris gali būti mirtinai pavojingas naminiams gyvūnams.

Ar tai sutapimas, kad visoje Amerikoje uodų testai yra teigiami itin retiems ir mirtinai pavojingiems virusams, iš kurių kai kurie niekada anksčiau nebuvo rasti šioje pasaulio dalyje, praėjus keliems mėnesiams po to, kai Bilas Geitsas (Bill Gates) išleido į gamtą genetiškai modifikuotus uodus, ir tuo metu, kai Geitso finansuojama PSO skelbia, kad, norint įveikti emigruojančių uodų keliamą grėsmę, reikia masiškai skiepytis?

Spręskite patys.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau