- 17.11.2023
- 0.0 Reitingas
- 546 Peržiūros
- Komentarai
Bekraštė mintis su "minuso" ženklu neturi gilaus poveikio sveikatai, tačiau, kai ją vėl ir vėl sukate, ji pritraukia į jūsų erdvę įvykius, turinčius neigiamą energetinį krūvį (galioja Visatos traukos dėsnis).
Dažnai neigiamos išvados tankiai apgaubia jūsų sąmonę (ypač moterų dėl jų emocionalumo). Nuo jų norisi pasislėpti, pabėgti ....
Tačiau tai nėra lengva. Mintis atkakliai kartojasi, nerimas ir įtampa didėja, tada baimės ir apribojimai neleidžia ilgai laukti, ir dėl to fizinis kūnas suserga.
Sveiki sulaukę ligos! Šioje vietoje jūs patys atvėrėte rankas ligai.
Gyvename milžiniškame informacijos lauke, o mūsų užduotis - išmokti rūšiuoti gaunamą informaciją.
Juk prieš pasireiškiant fizinei ligai, energetinis ir psichinis kūnai gauna savo neigiamos informacijos porciją.
Kai kūnai pagauna mintį su "minuso" ženklu, jūsų galioje iš karto suprasti, kodėl būtent šią mintį pagavo protinis ir fizinis kūnai. Tuomet įkyri mintis pasitrauks ir nebeturės žalingo poveikio.
Liga jus sustabdo ir suteikia laiko pagalvoti, kvėpuoti, apmąstyti ir persvarstyti savo požiūrį į esamą situaciją (tai neabejotinai teigiamas dalykas!).
Daugybė monotoniškų minčių yra tam tikra kontrolė, o kontrolė yra baimė. Baimė trukdo būti savimi - matyti, girdėti, jausti save.
Dėl to vienas pirmųjų signalų yra galvos skausmas. Kūnas duoda signalą, kad žmogus neturėtų įtempti proto, nesistengti suprasti visko pasaulyje, o įsiklausyti į savo širdį, sielą.
Kitas kūno duodamo signalo pavyzdys - kojų skausmas.
Viena iš paplitusių baimių yra ateities baimė. Kai dieną ir naktį ima suktis mintys: "Kas bus rytoj? Už ką nusipirksiu maisto? Kokį kitą žingsnį turėčiau žengti, kad nepadaryčiau klaidos?" ir pan.
To pasekmė - pėdų problemos (mėlynės ir įvairūs kojų sužalojimai). Nėra pasitikėjimo žeme, baisu judėti į priekį, būti lanksčiam.
Yra vaistas nuo šio negalavimo - dėkingumas, pasitikėjimas savimi ir Visata!
Todėl linksmas žmogus, gebantis rasti pozityvumo bet kokioje situacijoje, mylintis save, suprantantis ir besirūpinantis savimi, serga, daug rečiau ir pritraukia į savo gyvenimą daugiau džiugių įvykių.
Iš kur kyla neigiamas mąstymas
Nepriklausomai nuo išsivystymo lygio, neigiamų minčių yra bet kuriame žmoguje. Jei suprasime, iš kur atsirado ši įkyri ir žalinga mintis, suprasime, kad patys ją pritraukėme baimėmis, įsitikinimais, apribojimais, kurie sukelia žmogaus energetinės sistemos disbalansą.
Svarbu įsiklausyti į save ir rasti atsakymą į klausimą: "Iš kur mano gražioje galvoje atsirado toks kenkėjas?". Kas tai yra:
- baimė (ateities, baimė išreikšti save, baimė būti nemėgstamam),
- įsitikinimai, savi ar visuomenės (tėvai geriausiai žino, ko reikia jų vaikams),
- stereotipinis mąstymas (juoda katė bėga į bėdą),
- katastrofiškas mąstymas (ne visada viskas gali būti gerai, turi būti sunkumų),
- įprotis kaltinti save (bloga motina, žmona ir pan.),
- įprotis viską skirstyti į "blogą" ir "gerą".
Raudonasis mygtukas neigiamo mąstymo procesui įjungti gali būti bet kas. Ir kiekvienas turi savo "sąrašą".
Ir apskritai kiekvienas turi teisę rinktis - kokią mintį galvoti.
4 būdai, kaip pašalinti neigiamas mintis
Negalite uždrausti mintims atsirasti jūsų galvoje, jūsų galioje pasirinkti, kurią iš jų dabar palikti savo galvoje. Mintys - galingas signalas Visatai, turintis savybę materializuotis, - jau ne kartą įrodyta.
Dėmesys, sąmoningumas ir persijungimas yra pagrindiniai perėjimo prie pozityvaus mąstymo punktai. Ir jei nenorite, kad jūsų neigiamos mintys pasireikštų:
1. Parodykite dėmesį ir sąmoningumą sau
Išmokite įkyrioms mintims sakyti "STOP!". Išmokite įsisąmoninti savo emocijas ir mintis ir pripažinti jų teisę egzistuoti jūsų galvoje, neneigdami jų.
Kai suvoksite, kad neigiamos mintys ėmė kartotis vėl ir vėl, sakykite sau: "Taip, dabar esu piktas", "Taip, dabar galvoju blogas mintis" ir t. t. Leiskite joms kurį laiką pakibti jūsų galvoje, o tada pasakykite joms: "Užteks".
2. Išmokite atsipalaiduoti, o ne stačia galva nerti į problemą
"Įkvėpkite" situaciją širdimi, nuraminkite protą. Ji vis tiek išsispręs arba suprasite, kokių žingsnių reikia imtis, kad ją išspręstumėte.
O atsipalaidavę, jaudinančią akimirką išgyvensite lengviau ir patogiau fiziniam kūnui.
3. Perkelkite dėmesį nuo problemos į tai, kas jums teikia džiaugsmą
Kaip atitraukti mažų vaikų dėmesį, kai jie verkia arba yra irzlūs? Jie sako: "O, pažiūrėk į didelį medį!". - ir vaikas nurimsta.
Raskite savo perjungimo mechanizmą. Tai labai paprasta. Kiekvienas žmogus turi ką nors, kas teikia malonumą ir džiaugsmą. Pavyzdžiui, dvasinga muzika, mėgstama knyga, ką nors užburia šokis, kas nors pasineria į piešimą, kas nors tiesiog eina pasivaikščioti. Bet kas!
4. Suaktyvinkite "stebėtojo" poziciją
Taip į situaciją pažvelgsite iš kelių pusių, o tai reiškia, kad ją kontroliuosite jūs, o ne ji jus.
Atlikdami šiuos veiksmus, atimsite iš neigiamos minties galimybę daryti jums įtaką ir daryti žalą, nepalikdami jai jokių galimybių vėl iš jūsų traukti energiją.
Priimkite bet kokią mintį savo galvoje. Atleiskite sau už "blogąsias", suprasdami, kad jas sukėlė baimės ir įsitikinimai, kurių nepavyko įveikti.
Suvokite, kad neigiamos mintys nereiškia, jog žmogus yra blogas. Nereikia savęs už jas "bausti" ar teisti.
Svarbi jūsų reakcija į jas: pyktis, agresija, nepasitenkinimas kalba apie savęs nepriėmimą; dėkingumas už jų atsiradimą ir ramus atsisveikinimas su jomis - apie jūsų vientisumą.
Tegul jūsų mintys tampa jūsų draugais!
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau