Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Gruodžio » 30

Zodiako ženklų poros, kurias sieja stiprus energetinis ryšys

Jų susitikimas nėra atsitiktinis...

Zodiako ženklų poros, kurias sieja stiprus energetinis ryšys

Mūsų susitikimai gyvenime nėra atsitiktiniai. Kai kurie Zodiako ženklų deriniai yra unikalūs energetinės sąveikos požiūriu. Šiems santykiams būdinga ypatinga trauka ir ryšys, kuriuos sunku paaiškinti žodžiais...

Avinas ir Svarstyklės: šie Zodiako ženklai yra priešingybės, o tai sukuria dinamišką energijos pusiausvyrą. Avinų ir Svarstyklių sąveikai dažnai būdingi ryškūs emocijų ir energijos svyravimai, suteikiantys santykiams nuolatinės įtampos ir dinamiškumo.

Jautis ir Skorpionas: abu šie ženklai laikomi atspariais ir intensyviais, todėl gali atsirasti stiprus karminis ryšys. Jaučio ir Skorpiono santykiai pasižymi unikaliu atsparumo ir aistros deriniu, sukuriančiu gilų abipusį prieraišumą.

Dvyniai ir Šaulys: Šie ženklai pasižymi smalsia prigimtimi ir noru tyrinėti, todėl jų tarpusavio santykiai tampa įdomūs. Dvynių ir Šaulio santykiuose dažnai vyksta keitimasis idėjomis, kelionės ir nuolatinis naujų atradimų troškimas.

Vėžys ir Ožiaragis: šie ženklai laikomi priešingais vienas kitam, todėl jų derinys gali suteikti įvairių savybių. Vėžio ir Ožiaragio santykiai dažnai būna subalansuotas jautrumo ir praktiškumo derinys.

Liūtas ir Vandenis: Liūto ir Vandenio tarpusavio trauka gali būti stipri, sukurianti įdomius ir netradicinius santykius. Šie du ženklai į santykius įneša ryškumo, originalumo ir kūrybiškumo troškimo.

Mergelė ir Žuvys: Mergelė ir Žuvys, laikomos priešingybėmis, savo santykiuose sukuria viena kitą papildančią dinamiką. Derinant praktiškumą ir vaizduotę Mergelės ir Žuvų santykiuose gali atsirasti papildanti dinamika.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
23.08.2018 laikas 15:35 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo viduriavimo

Viduriavimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo viduriavimo, receptai nuo viduriavimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

04.07.2019 laikas 18:12 Receptai Kiaulienos kotletai su grikiais
Gaminame. Kiaulienos kotletai su grikiais. Kotletai patiekiami su bulvių koše arba virtomis bulvėmis ir mėgstamomis salotomis. Skanaus!

Skaityti daugiau

27.06.2019 laikas 21:52 Receptai Super skani sluoksniuota tešla per 10 minučių
Gauname štai tokius skanius traškius sausainius. Skardą pabarstome miltais ir kiekvieną trikampį mirkome baltyme, o paskui cukruje iš vienos pusės ir sausa puse dedame į skardą, kad cukrus būtų viršuje. Iš šios tešlos normos išein...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau