Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Kovo » 17

6 Zodiako ženklų poros, kurias sieja giliausias emocinis ryšys

6 Zodiako ženklų poros, kurias sieja giliausias emocinis ryšys

Meilės sąjungos, sukurtos danguje...

Laimingų santykių pagrindą iš esmės sudaro emocinis partnerių ryšys. Būtent iš šio ryšio užsimezga stiprūs meilės, empatijos, užuojautos ir atsidavimo ryšiai. O be jo gali pakakti net ir nedidelės kliūties, kad santykiai nutrūktų. 

Astrologai mano, kad žvaigždės taip pat turi įtakos tam, kaip tarp žmonių užsimezga emocinis ryšys. Norite rasti žmogų, su kuriuo jus sietų stiprus emocinis ryšys? Tuomet skaitykite mūsų horoskopą.

Dvyniai ir Vandenis

Jie abu mėgsta gyventi ant spektro ribos, todėl visada gerai supranta vienas kitą. Jie abu nepaprastai aistringai domisi įvairiais dalykais, o jų aistra visada gali išgelbėti, kai ateina sunkūs laikai.

Dvyniai linkę gyventi labai spontaniškai, o Vandenis dažnai būna labai griežtas ir organizuotas. Todėl jie visada sugeba vienas kitą gerai papildyti ir užpildyti spragas.

Svarstyklės ir Vėžys

Frazės "sielos draugas" nereikėtų vertinti lengvabūdiškai. O kalbant apie Svarstyklių ir Vėžio porą, tai yra sąjunga, sudaryta tiesiog danguje.

Svarstyklėms reikia kitų žmonių meilės ir pritarimo, o Vėžys yra labai švelni būtybė. Šių ženklų atstovai taip pat yra labai emocionalūs ir bendraujantys žmonės, todėl jie nuolat kalba apie tai, ką galėtų padaryti, kad jų santykiai būtų vis geresni ir geresni.

Svarstyklės ir Skorpionas

Iš esmės Svarstyklės ir Skorpionas yra geriausi draugai. Tarp šių dviejų ženklų egzistuoja nenuginčijama sinergija, kuriai labai sunku prilygti ar ją atkartoti kituose santykiuose. Skorpionai linkę būti gana apsėsti ir labai aistringi, o Svarstyklėms patinka būti apsėstoms ir mylimoms.

Štai kodėl ši pora visada pasiteisina. Prireikia laiko, kad šie du iš tikrųjų išvystų jausmus vienas kitam, bet kai ugnis įsižiebia, tos liepsnos nebeįmanoma sustabdyti. Ji šviečia vis ryškiau ir ryškiau.

Mergelė ir Jautis

Labai nedaug porų gali konkuruoti su chemija ir ryšiu, būdingu Mergelei ir Jaučiui. Jie sugeba puikiai sugyventi vienas su kitu daugeliu gyvenimo aspektų. Jie yra tikrai geri karjeros partneriai. Jie yra labai suderinami meilužiai. Jie taip pat yra puikūs draugai.

Jie puikiai sutaria visur, ir tai praktiškai nepralenkiamas duetas.

Šaulys ir Avinas

Labiausiai nuotykius mėgstančios poros apdovanojimas visada atitenka Šauliui ir Avinui. Šie du Zodiako ženklai iš prigimties trokšta patirčių. Širdyje jie yra tikri klajokliai, nebijantys peržengti savo komforto zonos ribų.

Abu šie ženklai yra protingos ir stiprios asmenybės. Kartais dėl to gali kilti konfliktų, tačiau jie visada žino, kaip juos tinkamai išspręsti.

Vėžys ir Žuvys

Vėžio ir Žuvų santykiuose niekada netrūks empatijos, jautrumo ir emocinio intelekto. Tai du Zodiako ženklai, kurie visada randa būdą, kaip išspręsti emocines problemas. Jie nebijo labai ilgų, prasmingų ir sudėtingų pokalbių.

Šių ženklų atstovai gali atrodyti kuklūs ir paprasti, tačiau jie turi labai stiprias širdis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.01.2018 laikas 18:59 Receptai Bulvių kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Didelė bulvė, Pienas

Skaityti daugiau

03.06.2019 laikas 20:58 Receptai Dabar kepu šį mėsos pyragą kiekvieną sekmadienį!

Mėsos pyrago receptas. Pats skaniausias m4so pyragas. Labai greitas paruošimas, kai neturime laiko.

Skaityti daugiau

22.06.2019 laikas 15:27 Receptai Tarkuotų bulvių apkepas su sūriu ir česnaku

Vieną kartą atsitiktinai radau tarkuotų bulvių pyrago-apkepo receptą, dažnai jį kepu, o dabar noriu pasidalinti ir su jumis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau