Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Patarimai » 2024 » Sausio » 19

Daug kartų pigiau ir veiksmingiau nei ploviklis: nei per kelias minutes išplauti kalnus indų

Daug kartų pigiau ir veiksmingiau nei ploviklis

Naudodami šias patogias priemones, kurių turite kiekvienoje virtuvėje, per kelias minutes susidorosite su nešvariais ir riebaluotais indais.

Indų plovimas yra kasdienis, ne itin malonus darbas. Ypač kai tenka šveisti puodus, keptuves ar lėkštes nuo senų apnašų ir riebalų. O plovikliai, net ir gana brangūs, ne visada susidoroja su tokia užduotimi.

Tačiau yra keletas priemonių, kurias naudojo mūsų močiutės, neturėjusios po ranka indų plovimo gelių. Ir gana dažnai namuose nebūdavo karšto vandens, tačiau indai visada blizgėdavo švara. Papasakosime, kaip improvizuotomis priemonėmis išplauti indus iki švaraus blizgesio.

Kuo plauti riebaluotus nešvarius indus, jei nėra ploviklio

  1. Valgomoji soda. Norint nuplauti nešvarumus, pasenusius riebalus ir suodžius, reikia pasigaminti į pastą panašų geriamosios sodos ir vandens mišinį. Ji puikiai susidoros su nešvariais indais, suteiks jiems švaraus blizgesio. Soda taip pat pasižymi antiseptinėmis savybėmis, todėl ją galima naudoti virtuvės indams apdoroti.
  2. Spiritas. Norint atsikratyti nešvarių apnašų ant lėkščių ar stiklinių, reikia ant skudurėlio užlašinti šiek tiek spirito ir nuvalyti nešvarias vietas, jūsų indai akimirksniu taps kaip nauji. Šis metodas idealiai tinka matinėms stiklinėms ir baltiems indams.
  3. Citrinos rūgštis. Naudodami šį metodą galite atsikratyti kalkių ir suodžių ant indų. Į indus reikia įpilti 2 arbatinius šaukštelius rūgšties, užpilti vandeniu ir kelias minutes pavirinti, tada nuplauti šiltu švariu vandeniu.
  4. Buitinis muilas. Šis muilas pasižymi šarminėmis savybėmis, todėl puikiai susidoros su riebalais, nešvarumais ir suodžiais. Tam reikia įtrinti šiek tiek muilo, įpilti šilto vandens ir gautu tirpalu gerai išplauti indus.
  5. Actas. Šiuo metodu per kelias minutes atsikratysite suodžių ant puodų ir keptuvių. Reikia pasigaminti acto ir vandens mišinį santykiu 1:1, supilti į nešvarius indus ir užvirinti. Nešvarumų likučius reikia nuplauti kempine, o tada kruopščiai nuplauti švariu vandeniu. Taip pat vandens ir acto mišinys gerai susidoros ir su riebiais indais.
Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.11.2017 laikas 09:04 Receptai Ajeras gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Ajerų šaknų miltelių.

Skaityti daugiau

22.06.2019 laikas 15:27 Receptai Tarkuotų bulvių apkepas su sūriu ir česnaku

Vieną kartą atsitiktinai radau tarkuotų bulvių pyrago-apkepo receptą, dažnai jį kepu, o dabar noriu pasidalinti ir su jumis.

Skaityti daugiau

27.06.2019 laikas 21:52 Receptai Super skani sluoksniuota tešla per 10 minučių
Gauname štai tokius skanius traškius sausainius. Skardą pabarstome miltais ir kiekvieną trikampį mirkome baltyme, o paskui cukruje iš vienos pusės ir sausa puse dedame į skardą, kad cukrus būtų viršuje. Iš šios tešlos normos išein...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau