Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Sausio » 31

Ar visi vyrai yra niekšai?

Ar visi vyrai yra niekšai?

Mano vyras yra asilas!

Daugelis moterų taip galvoja, kenčia, gyvena amžinuose konfliktuose. Bet aš turiu klausimą: 

Kas jį pasirinko? Kas ištekėjo už asilo? 

Na žinoma. Jis buvo kitoks! Jis buvo švelnus ir įsimylėjęs, jis mane viliojo, nešė man gėles, vedėsi į restoranus. Bet kai susituokėme, jis tapo kvailu. 

TAIP NEBŪNA! Išgirsk mane - taip nebūna! Taip, santuokoje žmonės atsipalaiduoja, nurimsta, bet jie per naktį iš angelų netampa pabaisomis.

Mano vyras visada buvo toks. Ir tu, ištekėdama:

  • Arba susikūrėte sau nerealią realybę ir dabar tikitės, kad jūsų vyras ją atitiks. Bet kodėl jis turėtų tai daryti? Tai jūsų lūkesčiai, ką tai turi bendro su partneriu?
  • Arba jūs ieškojote būtent tokio vyro... tiesiog "asilo". Kyla klausimas, kodėl. Paanalizuokite santykius savo tėvų šeimoje, pažvelkite į savo tėvą. Ir galbūt suprasite, kodėl savo noru ir su dideliu džiaugsmu ištekėjote už vyro, kuris jums taip netinka. 

Jei vyras yra tikras sadistas ir smurtautojas, kelias tik vienas - susikrauti daiktus ir bėgti. O jei tik "asilas", kuris nevertina, nemyli, negerbia, nieko nedaro dėl šeimos - pasakysiu jums mažą paslaptį. 

Jūsų vyro požiūris į jus atspindi jūsų požiūrį į jį. Atsistokite prieš veidrodį. Kaip elgiatės su savo vyru? Reiklus, įkyrus, skandalingas, kreivas. Pažiūrėkite į save tokią! Ar jums tai patinka? Dabar nusišypsokite sau - nuoširdžiai, su meile. Ką matote, ką dabar jaučiate? Tai kitaip, ar ne?

"Kieno nors kito akyje matome druskos dulkelę, savo akyse nepastebime rąsto" - tai labai tiksli patarlė. Išanalizuokite savo požiūrį į vyrą ar mylimąjį, padirbėkite su savimi, kad pakeistumėte savo atspindį. O tada pasikeis ir visa kita.

P.S. Mano vyras nėra asilas )) Nors mes irgi išgyvenome laukinių barnių ir nepasitenkinimo laikotarpį. Bet kai pradėjau dirbti su savimi, viskas pasikeitė, ir labai šauniai! Kada nors jums apie tai papasakosiu. Ar norėtum? Apie savo kelionę - kaip aš ją pradėjau, nuo ko pradėjau ir kaip sukūriau savo realybę, kurioje dabar gyvenu. Turiu nuostabią šeimą, kurioje visi šeimos nariai yra laimingi, mylimi ir mylintys. O vienu metu mus vadino meksikiečių šeima.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.01.2020 laikas 19:45 Receptai Naujas Receptas: Vaisių Ir Riešutų Duona
Kol kepa pyragas, paruoškite užpilą. Dubenėlyje išmaišykite cukraus pudrą su vanilės ekstraktu, tarkuota apelsino žievele ir apelsinų sultimis. Užipilą tolygiai paskirstykite ant iškepto pyrago viršaus ir pabarstykite kepintomis p...

Skaityti daugiau

24.08.2018 laikas 09:36 Receptai Šlapimą varantys vaistažolių mišiniai
Šlapimui varyti liaudies medicinoje, Šlapimą varantys vaistažolių mišiniai, receptai šlapimui varyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydy...

Skaityti daugiau

31.10.2017 laikas 09:43 Receptai Smalkinis tvertikas gydo širdies ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos. Ingredientai: Smulkintas džiovintas smalkinio tvertikas, Verdantis vanduo

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau