Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Vasario » 7

5 priežastys, kodėl taip sunku atleisti tam, kuris jus apgavo

5 priežastys, kodėl taip sunku atleisti tam, kuris jus apgavo

1. Smalsumas skatina kiekvieną mintį.

Nuolat galvojate, kodėl jis taip pasielgė, kas jį privertė tai padaryti, ar jis vis dar jus myli... Šie nesibaigiantys klausimai jus sekina ir sukelia dar daugiau skausmo, nes joks atsakymas jūsų netenkina.

2. Galvojate, ar tai jūsų kaltė, net jei jis jūsų dėl to nekaltina.

Bet jūs manysite, kad nepakankamai jį mylėjote, kad skyrėte mažai dėmesio. Tačiau tiesa yra ta, kad nėra jokios vertos priežasties, kuri pateisintų neištikimybę! Geriau sudaužyti širdį dėl kieno nors sąžiningumo nei dėl kieno nors melo.

3. Jausitės, kad nesate pakankamai geras.

Nepilnavertiškumo jausmas persekios jus nuolat, kai galvosite apie tai, kas nutiko. Tačiau meilė yra apie tai, kad priimate vienas kitą, kad kiekvienas jaučiasi reikalingas. Ir lovoje ar virtuvėje jausiesi nepakankamai geras, galvodamas, kad galbūt buvai per daug įkyrus, bet vėlgi: tai NĖRA tavo kaltė!

4. Atleisti nėra lengva.

Galite prarasti kieno nors pasitikėjimą per sekundės dalį, reikia laiko, kad jį atgautumėte. Atleidimas yra ilgas procesas. Kad ir kaip norėtumėte pamiršti ir grįžti į normalų gyvenimą, tai neįvyks iš karto. Visada apie tai prisiminsite arba kažkas aplink jus tai primins. Ir net jūsų bandymas šypsotis negalės paslėpti tikrųjų jausmų. Sunku atleisti žmogui, kuriam atidavėte viską, nes žinote, kad jis vėl gali būti neatsargus.

5. Atsikratyti blogų minčių bus taip pat sunku, kaip ir bandyti jam atleisti, bet ne taip sunku, kaip bandyti pamiršti skausmą.

Toks skausmas yra tarsi tatuiruotė - nuolatinis. Kai sielos žaizda užgyja ir praeina keli mėnesiai, ją pamirštate, bet kai vėl ją paliečiate, vėl skauda. Prireikia daug laiko, kad tai įveiktumėte. Ir net kai skausmas atslūgsta, prisiminimas apie jį išlieka.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.09.2019 laikas 20:44 Receptai Purūs kefyriniai paplotėliai
Tokiais puriais paplotėliais dažnai mane lepino močiutė, kepė juos kiekvieną savaitę. Kaip sunku būdavo sulaukti, kol jie nors truputį atauš… Dabar aš gaminu tokius paplotėlius savo artimiesiems, kuo jie neapsakomai džiaugiasi!...

Skaityti daugiau

09.06.2019 laikas 07:33 Receptai Gardus varškės pyragas
Pasigaminkime labai skanų ir gardų pyragą iš varškės.

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 19:51 Receptai Liaudiški patarimai Tulžies akmenligės gydymui
Tulžies akmenligė liaudies medicinoje, Tulžies akmenligė, receptai nuo akmenligės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau