Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2024 » Vasario » 8

Kaip katė parodo, kad namie yra negatyvo

Kaip katė parodo, kad namie yra negatyvo

Katė retai ką nors daro šiaip sau, o atidžiau stebint savo augintinį taps aišku, kad ir kokią vietą ji pasirinktų, ko nepridarytų, tai ji daro turėdama tam tikrą tikslą.

Kokie požymiai rodo, kad katė mato piktąsias dvasias?

Pajutusi esant piktųjų dvasių, katė ilgai žiūri, nustato jų esmę ir grėsmės dydį.

Ji gali specialiai apeiti tam tikrą vietą namuose arba atvirkščiai – skirti jai ypatingą dėmesį.

Katė gali staiga imti šnypšti ant šeimininko, jei jis pats atnešė į namus neigiamos energijos. Būtina išsimaudyti po dušu ir išskalbti drabužius, taip pat patikrinti, ar neatsinešėte ir pasiskolinto daikto ar nemalonios dovanos iš žmogaus, kuris galėtų linkėti jums blogo.

Jei katė atsisakė įprasto maisto ar žaidimų, verta susimąstyti, ar nėra namuose svečio, kuris jai nemielas, arba naujų daiktų, kurie pateko į namus iš negerų žmonių.

Būna, kad katė tiesiog išeina iš namų. Vienais atvejais taip ji išneša neigiamą energiją, kitais – tiesiog susidoroja su tuo, kas apsigyveno namuose. Jei atsitiko taip, kad katė pati paliko būstą, būtina atlikti kruopštų namų energinį valymą.

Tiesą sakant, ir naujus namus katė renkasi tik pagal jai vienai žinomą principą. Verta atkreipti dėmesį, kada ir kaip katė pateko į šeimą. Gali būti, kad kažkam iš namiškių buvo kilęs pavojus arba pačiuose namuose reikėjo permainų.

Labai dažnai moterys, išgyvenusios sunkius išsiskyrimus, nusprendžia įsigyti katiną arba katę. Tai susiję su tuo, kad katinai tiksliai jaučia moterišką energiją, jie apdovanoja tuos, kuriems reikia, švelnumu, bet gali ir nei iš šio, nei iš to įkąsti, jei šeimininkė susimąstė apie skausmingą praeitį.

Ar galima miegoti su kate?

Dažnai numylėtiniams nedraudžiama miegoti šeimininkų lovoje. Užkietėję kačių augintojai tvirtina, kad iki katino atsiradimo jų gyvenime jie niekada taip gerai neišsimiegodavo.

Katė sugeba užliūliuoti šeimininką, ypač jei ji guli ant jo arba prisiglaudžia prie jo miegant. Įrodyta, kad katė skatina atsipalaiduoti ir pasinerti į gilų sapną.

Garsų bangos, kurias skleidžia katė, teigiamai veikia žmogaus emocinę ir psichologinę būseną. Murkimas nuramina ir harmonizuoja, taip pat kovoja su šeimininkų nemiga. Psichologai rekomenduoja bendrauti su katėmis tiems, kurie kenčia nuo neurozių ir depresinių būsenų. Rūpinimasis kate, žaidimai ir miegas su ja gerina nuotaiką, normalizuoja kraujospūdį ir aktyvuoja smegenų veiklą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.06.2019 laikas 20:45 Receptai – Patiekalai Varškės bandelės – labai minkštos!
Pasigaminkite skanias bandeles su varške! Senų laikų bandelių receptas, primins vaikystę. Skanaus!

Skaityti daugiau

09.09.2019 laikas 20:06 Receptai – Patiekalai Nuostabus pyragas su sūriu, kurį galima kepti kiekvieną dieną

Pasigaminkime skanų pyragą su sūriu. Receptas labai paprastas. Vaikai, šį pyragą mėgsta labiausiai!

Skaityti daugiau

21.09.2018 laikas 08:05 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo bronchito, plaučių uždegimo

Bronchitas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo bronchito, plaučių uždegimo, bronchitas, bronchito gydymas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau