Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Vasario » 19

Slaptas SSRS atominis automobilis 'Volga-Atom'

Slaptas SSRS atominis automobilis 'Volga-Atom'

1965 m. sovietų mokslininkai bandymams pateikė "Volga Atom" - automobilį, varomą atomine energija. Šiame automobilyje buvo sumontuotas 320 arklio galių atominis variklis, kuris tuo metu buvo revoliucinis pasiekimas.

Dėl 500 kg variklio svorio priekiniai automobilio ratai buvo pakeisti 4 ratais. Dėl to "Volga Atom" galėjo nuvažiuoti labai didelį atstumą be degalų papildymo. Atliekant bandymus nustatyta, kad automobilis galėjo nuvažiuoti 60 tūkst. kilometrų be degalų papildymo.

Slaptas SSRS atominis automobilis 'Volga-Atom'

Tačiau po to teko keisti variklį. Norėdami išspręsti šią problemą, sovietų mokslininkai sukūrė naują variklį, kuriame kaip dujinis kuras buvo naudojamas ne kietasis uranas, o urano heksafluoridas.

Slaptas SSRS atominis automobilis 'Volga-Atom'

Dėl to naujoji "Volga Atom" versija galėjo nuvažiuoti 40 000 km be degalų papildymo. Dabar, norint papildyti degalų atsargas, užteko tiesiog įpilti į cilindrus naujos urano heksafluorido atsargos ir automobilis važiavo toliau.

Tačiau N. Chruščiovui pasitraukus iš posto, šių automobilių gamyba buvo sustabdyta, o moksliniai tyrimai šioje srityje nutrūko.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.10.2017 laikas 14:38 Receptai – Patiekalai Medetkos gydo širdies, kraujagyslių ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos, Kraujagyslių ligos. Ingredientai: Džiovinti smulkinti vaistinės medetkos žiedai, Verdantis vanduo

Skaityti daugiau

08.06.2019 laikas 15:08 Receptai – Patiekalai Gardūs pyragėliai su bulvių įdaru

Gardžių pyragėlių su bulvių įdaru receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 09:07 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo nudegimų

Nudegimai liaudies medicinoje, Nudegimai, Vaistažolių mišiniai nuo nudegimų, receptai nuo nudegimų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gyd...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau