Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Vasario » 26

5 požymiai, kad esate graži ir savarankiška moteris

5 požymiai, kad esate graži ir savarankiška moteris

Psichologai nustatė, kad yra daug neakivaizdžių ženklų, rodančių, kad moteris yra graži ir savarankiška. Iš jų pabandėme išskirti pačius pagrindinius, į kuriuos dailiosios lyties atstovės retai atkreipia dėmesį!

Jūs daug šypsotės 

Pasąmonės lygmeniu žmonės šypseną suvokia kaip signalą, kad jums gerai sekasi. Todėl ir bendraujant su jumis bus jauku. Jei daug šypsotės, aplinkiniai nesąmoningai tiesia į jus ranką. Moterims ypač spalvingos "besišypsančios" akys, kurios spindi džiaugsmu. Tokioms akims net nereikia makiažo!

Jūs vis dar esate savimi 

Visos moterys nori ką nors pakeisti savyje. Tačiau reikia atskirti nekaltas svajones nuo įkyraus noro visiškai pakeisti savo išvaizdą. Atminkite, kad natūralus grožis (pavyzdžiui, kaip japonių) šiame pasaulyje vertinamas daug labiau nei netikras. Tikrai graži mergina naudojasi šiuolaikinės grožio industrijos pasiekimais tam, kad pabrėžtų savo individualumą, o ne tam, kad priartintų savo išvaizdą prie kokio nors standarto.

5 požymiai, kad esate graži ir savarankiška moteris

Jūs aistringai mylite

Jei savo gyvenime turite pomėgį, kuris jums yra aistringas, ir esate pasiruošusi apie jį kalbėti valandų valandas, žavėdama aplinkinius, galite būti tikra, kad tuo metu esate graži kaip niekada. Jūsų energija įkvepia žmones naujiems pasiekimams ir užkrečia motyvacija. O tokia aistringa meilė persiduoda ir partneriams, kurstydama ugnį.

Esate maloni kitiems

Nuoširdi empatija ir noras ateiti į pagalbą atveria žmogų kitiems iš netikėtos pusės. Kartais užtenka tik kartą ištiesti pagalbos ranką artimui, kad įgytumėte draugą visam gyvenimui. Tas, kuris įpratęs duoti daugiau, nei iš jo reikalaujama, galiausiai daugiau ir gauna.

Jums nereikia nuolatinio dėmesio 

Tik be galo žemą savivertę turintys žmonės imasi "šaunuolio" vaidmens ir visais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį. Vieni - ekstravagantiška išvaizda, kiti - pataikūniška elgsena, treti - perdėtu kalbumu. O patraukli ir savimi pasitikinti moteris turėtų išlikti paslaptimi, kuri galiausiai vis tiek pritraukia dėmesį. 

Mylėk save tokią, kokia esi, ir tave mylės visas pasaulis. Neslėpkite savo mielų apgamų, strazdanų ar mielo pilvuko. Grožis visada yra subjektyvus. Todėl tai, kas jums atrodo rimtas trūkumas, kitiems - dorybė.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.06.2019 laikas 13:20 Receptai Nostalgija. Labai paprastas skanių vaflių receptas
Sugrįžimas į vaikystę, kam mama kepė tokius vaflius. Gaminame. Vafliai. Ištirpiname sviestą ir paliekame, kad atvėstų. Kiaušinius išplakame, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir gerai išsukame mediniu šaukštu, kad cukrus ištirptų....

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 20:18 Receptai Paprasčiausias ir sėkmingiausias naminės duonos receptas

Su kvapnia, traškia plutele, tikras skanumėlis. Skanios naminės duonos receptas gaminkite duoną patys namuose!

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 13:31 Receptai Vaistažolių mišiniai peršalus

Peršalus liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai peršalus, receptai peršalus, peršalimas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vai...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau