Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 23

Gražus, bet vienišas. KODĖL?

Atrodytų, kad tokiose liūdnose asmeninėse istorijose moters išorinio patrauklumo klausimą išsprendžia pati gamta, nes gražuolė iš pradžių privalėjo maudytis vyrų dėmesio spinduliuose ir neturėti problemų susirasti tinkamą meilužį.

Tačiau šiuo atveju ryški išvaizda gali būti vyrus atbaidantis veiksnys. Daugelis vyriškosios lyties atstovų vienu metu ir traukia, ir gąsdina.

Ir šie prieštaringi jausmai gali kilti ne tik dėl savęs neužtikrintų ponų galvose, bet net ir tų, kurie yra gana savarankiški ir turi charizmą. Kaip sakoma, grožis yra baisi jėga, ir ne kiekvienas vyras sugeba suvaldyti šią jėgą, išlaikyti vidinį orumą ir pasitikėjimą savimi moters spindesio fone.

Tačiau problema yra ne tik vyro požiūris į idealų moters grožį. Dažnai moteris pati pasiduoda savo išvaizdos įtakai, nesąmoningai kurdama sau nepasiekiamos ir reiklios karalienės įvaizdį.

Daugeliu atžvilgių toks požiūris į save – kaip į neįkainuojamą ir dievišką nimfą – susiformuoja jau vaikystėje, kai graži mergaitė sulaukdavo begalės komplimentų iš tėvų, artimųjų ir aplinkinių.

Oi, koks mielas vaikutis! Oi, kokia nuotaka auga! Pažiūrėk į save – kokia tu pas mus graži!

vienatvė, moteriškumas, grožis

Esant tokiam neslepiamam dievinimui iš artimųjų pusės, mergaitė labai greitai pripranta prie ypatingo elgesio, nepatyrusioje galvoje fiksuodama savo neįprastą ir netgi privilegijuotą statusą. Laikui bėgant atsiras ir besižavinčių draugių, kurios visada pabrėš jau įsimylėjusios pačią save karalienės grožį. Kas jau kas, o tu – tikrai susirasi savo princą!

Ir štai visos draugės jau turi poras, susikūrė šeimas, susilaukė vaikų, o mūsų karalienė toliau tebeieško savo fantazijose susigalvoto princo. Tuo pačiu šalia mūsų gražuolės visada esama gerbėjų, tačiau štai kur bėda – vienas talentingas ir toks pat įsimylėjęs save, kitas – grubus ir prastokas, trečiasis – geria, ketvirtas nustebino pasakojimais apie turtingą vidinį pasaulį ir vos nenusitempė mūsų gražuolės į savo narkomanijos liūną.

Praktikoje idealios gražuolės turi labai daug tokių problemiškų santykių. Vyras, kuris galėtų ją padaryti laimingą, suabejos savimi ir jai netiks, o tie, kurie neturi stabdžių ir smarkiai pasitiki savimi, be jokių sentimentų naudojasi moters grožiu savais interesais, nesukdami galvos dėl pačios „karalienės“ jausmų.

O moterystės amžius yra trumpas, kaip sako liaudis. Dar vakar buvusi gražuolė staiga ima šalinti raukšles ir įvairius kitus netobulumus, paniškai laksto po kosmetologijos klinikas. O princo vis dar nėra, netgi toli horizonte nesimato. Nėra netgi paprasto, padoraus vyriškio, kuriam ji būtų nuoširdžiai brangi.

Gaunasi, kad grožis gali sulaužyti moteriai apsauginius barjerus, kurie galėtų leisti jai išsaugoti instinktyvius jausmus, susijusius su motinyste, rūpestingumu, rūpinimusi artimaisiais. Be šių barjerų pražūsta bazinės idėjos apie įprastą, normalią moterišką laimę.

Būtina suprasti, kad grožis yra tarsi skalpelis, pavojingas aštrus instrumentas, galintis ir išgydyti, ir suluošinti. O moteris turi mokėti elgtis su savo grožiu taip, kad nepakenktų sau, o kad padarytų save laiminga, mylinčia ir kažkam reikalinga.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau