Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 27

6 priežastys, kodėl moteris yra viena

6 priežastys, kodėl moteris yra viena

Vis daugiau šiuolaikinio pasaulio moterų svarsto, kodėl jos yra vienišos. Puiki išvaizda, gebėjimas gaminti maistą ir tvarkyti namų ūkį. Svarbiausia - nežemiškas ego. Ne mergina - svajonė. Bet, deja, gerbėjų nedaugėja. Kokia to priežastis?

Šiame straipsnyje aptariamos 6 karūną ant galvos turinčių moterų vienatvės priežastys.

1. Vyras visą laiką turėtų.

Moterys mano, kad būtent partneris turi atlikti visas užduotis. Dirbti, padėti namuose, rūpintis savo drauge. Jos užduotis - padaryti ją laimingą savo grožiu. Tačiau poroje nėra jokio "privalo". Visi prašymai ir pareigos atliekami savo iniciatyva, be jokio pareigos ar įtampos jausmo. Vyrai bėga nuo jaunų merginų, bandančių juos įpareigoti ką nors daryti. Jie mėgsta laisvę ir nori, kad jų antroji pusė juos palaikytų, o ne slėgtų.

2. Priekaištai.

Pagrindinis priekaištas: "Kodėl tu nesistengsi uždirbti daugiau pinigų?". Jai nuolat ko nors trūksta. Pinigų, rūpesčio, dėmesio. Nes kiti turi geriau, o ji nenori būti blogesnė už savo drauges. Partneriui tenka visą dieną klausytis mylimos kompanionės nepasitenkinimo ir reikalavimų. Anksčiau ar vėliau vaikinai išeina nuo negatyvo, o "karalienė" išdidžiai lieka viena.

3. Jai nereikia nieko daryti namuose.

Šio tipo moterys mano, kad namų ruošos darbai yra praeitis. Valymas, maisto gaminimas ir kitos užduotys arba gula ant vyro, arba ant personalo pečių. Jei partneris pats nenori atlikti namų ruošos darbų, jis turi uždirbti daugiau pinigų, kad galėtų sumokėti tarnams. Mergina turėtų tik mylėti savo vyrą ir suteikti jam švelnumo; visa kita - ant jo pečių.

4. Jokio nekilnojamojo turto.

Kam pradėti santykius be pagrindo? Jokio buto, jokio automobilio - ar jie kada nors atsiras? Jie nenori pradėti santykių su elgetomis ir laukti princo ant balto žirgo. Tačiau reikia suprasti, kad visas turtas įgyjamas bendromis jėgomis ir pastangomis. Neįmanoma pasiekti sėkmės, jei santykiuose dirba tik vienas partneris.

5. Jo pinigai yra jos pinigai, o jos pinigai nėra jo pinigai.

Toks yra 50 proc. šiuolaikinių porų santykių modelis. Iš pradžių vyras viskuo patenkintas, bet tik tada, kai atsiranda pirmieji sunkumai. Jiems abiem ne visada užtenka. Ypač todėl, kad vaikinas taip pat nori dalį pinigų išleisti sau. Tai egoizmo požymis. O poroje taip visai neturėtų būti.

6. būtent moteris priėmė vyrą į šeimą, o ne atvirkščiai.

Taip nutinka, kai ji jau turi vaiką iš ankstesnių santykių. Ji turi arogantišką ir reiklų požiūrį į vyrą. Mano, kad jis turėtų jai padėkoti už tai, kad surado šeimą. Nesupranta, kad partneris nėra daiktas, kurį galima nusipirkti. Tai gyvas žmogus, kuris jaučia taip pat kaip ir kiti žmonės.

Ilgametė patirtis rodo, kad santykiuose reikia gerbti vienas kitą ir nebūti savanaudiškiems. Reikia nuolat analizuoti absoliučiai visus savo poelgius ir veiksmus, remtis ne tik savo nuomone, bet ir atsižvelgti į vyro nuomonę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau