Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 3

Paslaptingas Sakafuneishi (Sakafuneishi Stone) akmuo

Paslaptingas Sakafuneishi (Sakafuneishi) akmuo

Sakafuneišio akmuo - paslaptingas artefaktas, esantis Asukoje, Naros mieste, Japonijoje, jau seniai glumina istorikus ir archeologus savo mįslinga paskirtimi ir ypatinga forma.

Šis akmeninis statinys, datuojamas Asuka laikotarpiu, kai Japonijos istorijoje įvyko didelių kultūrinių ir politinių permainų, yra raktas, padedantis atskleisti praėjusios epochos paslaptis. Nepaisant ilgus metus trukusių tyrimų ir diskusijų, mokslininkai dar neatskleidė šio akmens kilmės, kūrėjų ir tikrosios paskirties.

Sakafuneišio akmens (Sakafuneishi Stone) atradimas istoriškai svarbiame Asuka regione atskleidžia Asuka epochos, kuri truko nuo 538 iki 710 m., meistriškumą ir sudėtingumą. Ši epocha žymėjo Japonijos valstybės atsiradimą ir buvo architektūrinių naujovių, kurioms įtakos turėjo budizmo įvedimas Japonijoje, liudininkė. Nors akmens kūrėjai lieka nežinomi, manoma, kad jis atsirado VII a.

Kadaise Asuka buvo Japonijos politikos ir kultūros epicentras, čia buvo įsikūręs imperatoriaus dvaras ir daugybė elitinių šeimų. Tai, kad jis yra netoli šių galios centrų, leidžia manyti, jog Sakafuneiši akmuo galėjo atlikti svarbų vaidmenį to meto reikaluose.

Nors istoriniuose šaltiniuose šis mįslingas statinys tiesiogiai neminimas, jo didingumas leidžia manyti, kad jis tarnavo ne tik puošybai. Turtingą regiono istorijos gobeleną, kuriame gausu archeologinių radinių, dar labiau sustiprina šio unikalaus akmens buvimas.

Nors Sakafuneišio akmuo per šimtmečius tapo įvairių istorinių įvykių liudininku, jis nebuvo tiesiogiai siejamas su jokiais reikšmingais įvykiais. Jo atradimas Asukoje, vykstant daugybei archeologinių kasinėjimų, dar labiau sustiprina intrigą, susijusią su jo kilme ir paskirtimi.

Šiandien ši saugoma kultūros vertybė tebekelia mokslininkų susidomėjimą ir visuomenės smalsumą, pateikdama daugiau klausimų nei atsakymų apie senovės Japonijos praeitį.

Nors jo kūrėjų tapatybė tebėra apgaubta paslapties šydu, jų palikimas tebegyvuoja šiame mįslingame statinyje. Sakafuneišio akmuo ir toliau žavi tuos, kurie siekia atskleisti senovės Japonijos praeities paslaptis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.09.2018 laikas 08:54 Receptai Liaudiški patarimai Niežų gydymui

Niežai liaudies medicinoje, Niežai, liaudiškomis priemonėmis, patarimai nuo niežų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

20.12.2017 laikas 15:51 Receptai Receptai lieknėjantiems (pupalaiškio, gencijono)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Organizmo valymas. Ingredientai: trapiojo pupalaiškio, melsvojo gencijono, jonažolės žiedų ir lapų, paprastosios kraujažolės žiedų ir lapų, gysločio lapų, apynio spurgų.

Skaityti daugiau

03.07.2019 laikas 21:08 Receptai Naminė „daktariška“ dešra. Kaip ją pasigaminti?
Virtą česnakinę dešrą pasigaminti labai paprasta ir tam nereikia specialių įrankių. Išsamesnę informacija apie dešros gamybą galite pamatyti toliau pateiktame vaizdo įraše. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau