Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 5

«Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»

Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 m. mumijos

Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Dabar "oficialioji istorija" tikina, kad visos šios publikacijos buvo "laikraštinės antys", gerai, kad Smitsono instituto ir valdžios institucijų pastangomis visi daiktiniai įrodymai buvo išimti, sunaikinti arba paslėpti slaptavietėse. Senovės (arba ne tokios senos) milžinų istorija buvo kruopščiai išvalyta visame pasaulyje.

Vis dėlto man pavyko surasti nuotraukos, iš kurios buvo atspausdintas atspaudas laikraštyje, šaltinį.

"Tyrinėtojas Paxsonas Hayesas apžiūrinėja milžino mumijos, kurią aptiko giliame urve, iki šiol netyrinėtoje Sonoros (Meksika) vietovėje, galvą. Mumifikuoti palaikai buvo 7 pėdų aukščio ir išlikę puikios būklės. Kartu su mumijomis rasti kukurūzai buvo perduoti mokslininkams".

Nuotraukoje - tyrėjas Paxsonas Hayesas (Paxson Hayes) užfiksuotas laikantis vienos iš 2 metrų 20 cm aukščio mumijų, kurias aptiko tyrinėdamas Sonoros indėnų šalies Meksikoje laukinę gamtą, galvą.

Neseniai į Los Andželą grįžęs P. Hayesas pasakojo apie Sonoroje atrastą urvą, didesnį už Karlsbado urvus Naujojoje Meksikoje. Mumijos galvą saugojo didžiulis šalmas.

Be pirmojo straipsnio, paskelbto 1935 m., vėliau apie šį atradimą buvo daug publikacijų įvairiuose autoritetinguose leidiniuose. Pavyzdžiui, 1937 m. liepos 22 d. laikraštis "Washington Post" pranešė:

"Smitsono institutas apstulbintas urvuose aptiktos 7 pėdų dydžio mumijos". Apie Paxson C. Hayesą ir J. Barnesą iš straipsnio sužinome štai ką:

"Su keliomis dešimtimis gyvių (visos gyvos) ir priešistorinio milžino (visai negyvo) laidojimo drabužiais, sukrautais į jų priekabą, jie vakar sustojo Vašingtone, kad padidintų susidomėjimą savo unikaliomis veiklos sritimis.

Herpetologiniu požiūriu jų atvykimo iš Kalifornijos tikslas buvo padovanoti prezidentui Ruzveltui 15 dūminių gyvatės, 10 Kalifornijos ir Meksikos tarakonų bei 8 pėdų mažą meksikietiškąjį boa, kuris buvo išsiritęs. Marvinas K. Makintairas (McIntyre) juos priėmė Baltuosiuose rūmuose, padėkojo ir pasiūlė zoologijos sodo roplių namus kaip bene geriausią vietą gyvatėms laikyti. Zoologijos sodo direktoriaus pavaduotojas daktaras Ernestas P. Volkeris (Ernest P. Walker) oficialiai pasveikino gyvates naujuose namuose.

Po to svečiai į Smitsono institutą atvyko su priešistoriniais laidojimo drabužiais ir keturkoja taburete, kurią aptiko laidojimo oloje šiaurinėje Sonoros valstijoje, Meksikoje.

Kaliforniečiai paaiškino, kad urve, viename iš 18 jų aptiktų, yra gerai išsilaikiusių mumijų rasės, kurios vidutinis ūgis siekė daugiau kaip 6,5-8 pėdų (1,98-2,43 m). Urvai išsibarstę 450 kvadratinių mylių (1 165 kvadratinių kilometrų) plote. Hayesas, kuris ką tik grįžo iš penktosios ekspedicijos į urvus, apie jų egzistavimą sužinojo iš Meksikoje gyvenančių Yaqui indėnų."

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.08.2018 laikas 09:34 Receptai Riebių plaukų priežiūra. Liaudiški patarimai plaukų gydymui

Riebių plaukų priežiūra liaudies medicinoje, Riebių plaukų priežiūra, receptai plaukų priežiūrai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

...

Skaityti daugiau

24.06.2019 laikas 20:03 Receptai Omletas su pievagrybiais ir špinatais
Pievagrybius supjaustome plonais griežinėliais arba kvadratėliais ir apkepiname keptuvėje ištirpintame svieste. Dedame nuplautus ir pasmulkintus špinatus ir kepame dar kelias minutes, kol špinatai sukris. Pilame kiaušinio plakinį,...

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 13:20 Receptai Nostalgija. Labai paprastas skanių vaflių receptas
Sugrįžimas į vaikystę, kam mama kepė tokius vaflius. Gaminame. Vafliai. Ištirpiname sviestą ir paliekame, kad atvėstų. Kiaušinius išplakame, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir gerai išsukame mediniu šaukštu, kad cukrus ištirptų....

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau