Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 6

Vyrų "demonizavimas", kurį vykdo šiuolaikinės moterys

Vyrų "demonizavimas", kurį vykdo šiuolaikinės moterys

Pastebėjau vieną įdomų dalyką mūsų visuomenėje: šiuolaikinės moterys labai dažnai ir labai stipriai "demonizuoja" dabartinius vyrus, tačiau remdamosi viskuo, ką vyrai su moterimis darė kadaise, labai seniai. Ką tai reiškia? Turiu omenyje tai, kad moterys linkusios vyrus paversti kone "demonais", kurie jas pernelyg žemina, menkina ir apskritai "nelaiko žmonėmis".

Taip, sutinku, kad kažkada tai buvo tiesa ir moterys buvo laikomos "antrarūšėmis", palyginti su tais pačiais vyrais. Jos neturėjo beveik jokių teisių, bet turėjo daug pareigų ir atsakomybės. Tačiau dabar ir seniai viskas smarkiai pasikeitė, tačiau daugelis moterų vis dar jaučia tą neapykantą visai vyrų rūšiai už visą priespaudą, kurią kadaise seniai teko patirti moterims, ir tai iš esmės neteisinga.

Dabartiniai vyrai nėra kalti dėl to, kad kažkada buvo tokia situacija ir, ačiū Dievui, tokios situacijos nebėra, tai kam nuolat kažką įrodinėti vyrams, rodant, kokia esi "stipri ir nepriklausoma"? Kam demonstratyviai visiems įrodinėti, kad viską galite pačios ir jums apskritai nereikia vyrų? Juk paskui tos pačios moterys verkia ir skundžiasi, kad "nebėra tikrų vyrų". Kur čia logika? Kam viską taip komplikuoti?

Dabar moterys nuolat dėl visko kaltina vyrus: "aš nelaiminga, nes tu nepakankamai stengiesi, kad padarytum mane laimingą", "tu be manęs nieko negali padaryti", o paskui stebisi, kad vyrai pasimetė ir nebėra tokie drąsūs kariai, gynėjai ir šeimos maitintojai kaip anksčiau, ir kodėl? Todėl, kad moteris viską gali padaryti pati!

Žinoma, gerai, kad ji gali, ir tegul ji tai daro, bet tai nereiškia, kad dėl to reikia žeminti ir priekaištauti vyrui. Galima kartu augti, tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų, tiek bendrų, tiek kiekvieno savų, ir kartu girdėti, palaikyti ir gerbti vienas kitą kaip asmenybę. Mano nuomone, tai daug konstruktyvesnis būdas kurti laimingus santykius poroje nei nuolat įrodinėti, kuris iš jūsų abiejų šaunesnis ir uždirba daugiau.

Žinote, ką svarbiausio moteris gali padaryti dėl vyro ir dėl savęs? Nustoti būti amžina beviltiška aplinkybių ir jo požiūrio į save auka. Pati prisiimk atsakomybę už savo gyvenimą ir požiūrį į save, rodyk pavyzdį kitiems, bet kartu neprarask savo moteriškumo esmės. Netapk "geležine", kitaip "paskęsi" vyriškose energijose. O tu turi moteriškų...

Viską galite pasiekti moteriškai, t. y. atsipalaidavimo ir malonumo būsenoje, vidinėje ramybėje ir harmonijoje kūne, o svarbiausia - sieloje ir širdyje, jausdama pusiausvyrą su savimi ir pasauliu. Todėl visada leiskite sau pailsėti dar prieš tiesiogine prasme nuleisdami kojas.

Tegul nuovargis ar, neduok Dieve, liga nebūna vienintelė "gera" priežastis leisti sau pagaliau pailsėti. Jūsų pasiaukojimo niekam nereikia ir "žudyti" pirmiausia jie esate jūs, o paskui jūsų santykiai su partneriu.

Leiskite ir savo vyrui pasidalyti visais savo tiek rūpesčiais, tiek pergalėmis, priimkite iš jo pagalbą su džiaugsmu ir dėkingumu, o patys šiuo metu šiek tiek atsikvėpkite, neperkelkite visko tik ant savo pečių, pasidalykite tai abu, ir tada nė vienam iš jūsų nebus kažkaip pikta ar labai sunku.

Taip, deja, ir mūsų laikais yra vyrų, kurie laiko moteris "ne to lygio", kad jie patys, bet yra ir nuostabių bei išmintingų vyrų, kurie gerbia moteris, štai iš tokių ir rinkitės. O tada myli ir rūpinasi vienas kitu.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.09.2019 laikas 17:33 Receptai Citrininis pyragas
Dosniai patepkite ir pabarstykite kepimo formą Nieko nėra apmaudžiau, kaip iškepti pyragą, bandyti išversti jį iš formos ir tą darant kepinį sugadinti. Tad jei recepte sakoma, jog kepimo formą reikia ištepti sviestu ir pabarstyti ...

Skaityti daugiau

06.12.2017 laikas 20:01 Receptai Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, dirvinio)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Inkstus. Ingredientai: kadagio uogų, dirvinio asiūklio.

Skaityti daugiau

19.09.2018 laikas 08:57 Receptai Vaistažolių mišiniai epilepsijai gydyti

Epilepsija liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai epilepsijai gydyti, epilepsija, epilepsijos gydymas, receptas epilepsijai, vaistažolės epilepsijai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau