Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 12

Kašmyro milžinai

Kašmyro milžinai

1903 m. Delyje, Indijoje, įvyko didingas renginys, vadinamas Delio durbaru, skirtas britų monarcho Edvardo VII karūnavimo šventei.

Nepaisant to, kad pats karalius atsisakė dalyvauti šventėje, organizatoriai nusprendė ją padaryti dar spalvingesnę ir puošnesnę. Viena įsimintiniausių renginio detalių buvo du didžiuliai apsaugininkai, kurie savo įspūdingu ūgiu prikaustė visų dėmesį.

Kašmyro milžinai, kaip jie buvo praminti, buvo broliai dvyniai. Vienas iš jų buvo 2,36 m, o kitas - 2,23 m ūgio. Jų galvas puošė aukštos skrybėlės, suteikiančios dar didesnio ūgio iliuziją. Jie buvo elitiniai šauliai ir savo gyvenimą paskyrė tarnauti Džamu ir Kašmyro maharadžai.

Daugelis teigė, kad šiuos milžinus į Durbarą maharadža atsivežė iš vietovės, vadinamos Balmokandu. Tačiau istorikams ir geografams kol kas nepavyko nustatyti tikslios šios vietovės vietos. Informacija apie Kašmyro milžinų kilmę ir gyvenimo detales taip ir liko paslaptimi.

Durbare broliai buvo apsiginklavę ietimis, durklais ir net rankinėmis granatomis, pasiruošę bet kokia kaina ginti savo maharadžą. Kiekvienas iš jų turėjo savo dramblį ir visada lydėdavo maharadžą jo kelionėse. Durbare dalyvavę tarptautiniai žurnalistai ir fotografai stebėjosi šių milžinų didybe ir įspūdinga išvaizda, jie tapo entuziastingų straipsnių ir nuotraukų objektu.

Viena garsiausių nuotraukų buvo amerikiečių keliautojo ir fotografo Džeimso Rikaltono (James Rickalton), užfiksuota tarp Kašmyro milžinų. Jo galva yra žemiau brolių krūtinės, taip dar labiau pabrėžiant jų įspūdingą ūgį.

Po Durbaro Rikaltonas ir jo kolega fotografas Džordžas Rouzas (George Rose) keliavo į Kašmyrą, kur padarė daugiau milžinų nuotraukų. Tačiau kas nutiko Kašmyro milžinams po to, lieka paslaptis.

O, ką jūs manote?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.09.2018 laikas 10:23 Receptai Vaistažolių mišiniai organizmo stiprinimui

Organizmo stiprinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai organizmo stiprinimui, receptai organizmui stiprinti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

23.06.2019 laikas 19:26 Receptai Bulviniai blynai

Bulvinių blynų receptas. 200 g varškės (skystesnės, pakeliuose) dėkite į dubenėlį, ištrinkite šakute ir atskieskite šlakeliu pieno. Pagardinkite druska ir gerai išmaišykite. Skanaus!

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 17:55 Receptai Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti
Sumušimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti, receptai sumušimams gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau