Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos Paslaptys » 2024 » Kovo » 10

Milžinai. 1499 m. ekspedicija

Milžinai. 1499 m. ekspedicija

Italų keliautojas Amerigo Vespučis 1499 m., dalyvaudamas ispanų ekspedicijoje, išsilaipino Kiurasao saloje. 1499 m. Vespučis sutiko vietinius gyventojus, kurie pasirodė esą milžinai.

Jie rado kaimą, kuriame gyveno tik senos moterys, jaunuoliai ir vaikai, visi milžiniško ūgio. Jie nutarė pagrobti jaunas mergaites ir išsivežti jas su savimi "kaip įdomybę", bet tada atėjo vyrai ir planas žlugo. Savo pasakojime apie ekspediciją jis rašo:

"Mes radome šią salą, kurioje gyvena labai aukšti žmonės. Išsilaipinome norėdami pažiūrėti, ar yra gėlo vandens, ir nemanydami, kad ji apgyvendinta, nes nieko nematėme, o paskui eidami paplūdimiu smėlyje aptikome labai didelius pėdų pėdsakus.

Padarėme išvadą, kad jei jų ūgis proporcingas pėdų dydžiui, jie turi būti labai aukšti. Išėję jų ieškoti, priėjome kelią, vedantį į šalies gilumą. Mūsų buvo devyni. Nusprendę, kad ten negali būti daug gyventojų, nes sala nedidelė, ėjome toliau, norėdami pamatyti, kokie jie žmonės.

Nuėję apie vieną lygą, slėnyje pamatėme penkis namelius, matyt, negyvenamus, ir nuėjome jų link. Tačiau ten buvo žmonių, ir mes radome ten penkias moteris, dvi senas ir tris vaikus, tokius didelius, kad mums kilo pagunda pasiimti juos su savimi. Mus pamačiusios jos taip išsigando, kad nebeturėjo jėgų pabėgti. Dvi senos moterys ėmė mus kviesti žodžiais, padėjo daugybę daiktų priešais mus ir nuvedė į namelį.

Jos buvo aukštesnės už stambų vyrą, bet lieknesnių kūno formų. Ketinome jėga pagrobti jaunas merginas ir parsivežti jas į Kastiliją, kaip kažką nuostabaus. Kol mes aptarinėjome šį planą, į mūsų būrį įžengė net trisdešimt šeši vyrai, gerokai stambesni už moteris ir taip gerai sudėti, kad tokį pamatyti buvo retenybė.

Be to, jie sukėlė mums tokią paniką, kad verčiau būtume buvę laive, nei turėję reikalų su tokiais vyrais. Jie turėjo labai didelius lankus ir strėles bei didžiules lazdas su kastetais. Jie kalbėjosi tarpusavyje, tarsi norėtų mus sunaikinti.

Matydami, kad mums gresia toks pavojus, mes vienas kitam teikėme įvairius pasiūlymus. Vieni siūlė pulti juos namelyje, kiti sakė, kad geriau tai daryti lauke, treti patarė nesiimti jokių veiksmų, kol nepamatysime, ką vietiniai ketina daryti. Galiausiai sutarėme išeiti iš namelio ir lyg niekur nieko eiti link laivų, ką ir padarėme.

Pasirinkę kelią grįžti prie laivų, jie irgi ėjo paskui mus maždaug akmens atstumu ir kalbėjosi tarpusavyje. Manau, kad jie mūsų bijojo ne mažiau nei mes jų, nes kartais sustodavome atsikvėpti, ir jie taip pat sustodavo, bet neprieidavo arčiau. Galiausiai priėjome paplūdimį, kur mūsų laukė valtys.

Įlipome ir, kai buvome šiek tiek nutolę nuo kranto, čiabuviai puolė žemyn ir paleido daugybę strėlių, bet tada mes jų mažai bijojome. Atsakėme dviem šūviais, norėdami juos išgąsdinti, o ne pakenkti. Jie visi pabėgo į mišką, o mes atsisveikinome su jais, džiaugdamiesi, kad mums pavyko pabėgti po pavojingo nuotykio. Jie visi vaikščiojo nuogi, kaip ir kiti. Dėl jų ūgio šią salą pavadinome Milžinų sala".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.10.2019 laikas 14:59 Receptai – Patiekalai Svaiginantis Karštas Patiekalas Keptuvėje
Įdomus, skanus, sultingas karštas patiekalas! Puikūs pietūs visai šeimai. Išbandyk :)

Skaityti daugiau

23.09.2018 laikas 14:36 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai astmos gydymui

Astma liaudies medicinoje, astma, astmos gydymas, receptai astmai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

08.06.2019 laikas 18:07 Receptai – Patiekalai Skanus šokoladinis bananų tortas per 15 minučių

Tai labai skanus šokoladinis bananų tortas. Gaminamas ne ilgiau, kaip 15 minučių. Jei pageidaujate, galite leisti pastovėti, kad susigertų visi produktai ir įgautų ypatingą aromatą. Niekas net neatspės, kad ten sausainiai.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau