Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Dvasios, Vaiduokliai » 2024 » Kovo » 15

Mirusios katės vaiduoklis atėjo į šeimininko namus

Mirusios katės vaiduoklis atėjo į šeimininko namus

Paslaptinga filmuota medžiaga gali būti įrodymas, kad mūsų augintiniai ateina pas mus net po mirties.

Pranešama, kad vaizdo įrašas buvo nufilmuotas neįvardyto Anglijos Svidono miesto gyventojo privačiuose namuose.

"Nesu tikras, ar galiu tai paaiškinti, bet mano namuose esanti apsaugos kamera užfiksavo būtybę, panašią į mano katę, kuri mirė beveik lygiai prieš metus. Jis materializavosi ant mūsų sofos", - savo paskelbto vaizdo įrašo komentaruose rašė moteris.

Vaizdo įrašo pradžioje fone matyti, kaip kita moters katė atsistoja, išsitiesia ir išeina iš svetainės. Šią akimirką užfiksuoja kamera, reaguojanti į šios katės judesius.

Mirusios katės vaiduoklis atėjo į šeimininko namus

Tada, kai pirmoji katė dingsta, kamera staiga vėl blyksteli ir pradeda filmuoti tai, kas atrodo, kaip kita katė, tačiau dabar katė yra juoda ir guli ant sofos.

Iš pradžių juoda katė atrodo permatoma ir jos gerai nesimato, bet paskui kamera vėl "blyksteli", ir dabar juodą katę galima matyti kaip būtybę iš kūno ir kraujo.

Juoda katė ant sofos nejuda, aiškiai matyti tamsus kūnas ir dvi ausys, bet kadangi fotoaparatas pradėjo fiksuoti šią akimirką, vadinasi, ji sureagavo į kokį nors judesį.

Pasak moters, tuo metu ant sofos nebuvo nieko, tik raudonos, pilkos ir kreminės spalvos sofos pagalvėlė. Nieko juodo nebuvo.

"Tikiu paranormaliais reiškiniais, bet visada stengiuosi rasti logišką paaiškinimą", - sako moteris, o tada prisipažįsta, kad vis dar nežino, ką nufilmavo jos apsaugos kamera. Na, o mano klausymas, kam ją ten reikia statyti? Kaip manote, tai tikra?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.09.2018 laikas 08:57 Receptai Vaistažolių mišiniai epilepsijai gydyti

Epilepsija liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai epilepsijai gydyti, epilepsija, epilepsijos gydymas, receptas epilepsijai, vaistažolės epilepsijai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip ...

Skaityti daugiau

21.06.2019 laikas 06:57 Receptai Vasariškas tortas su braškėmis

Gaivinantis nekeptas vasariškas tortas su braškėmis. Greitas ir skanus!

Skaityti daugiau

08.06.2019 laikas 06:21 Receptai Varškės ir uogų vyniotinis, kas nori sulieknėti, ar tiesiog prižiūrintiems savo figūrą!
Pats paprasčiausias kepinys prie arbatos – tai lavašas, o dietiškiausias ir skaniausias variantas – tai vyniotinis iš lavašo su varškės įdaru. Į varškę galima dėti įvairias uogas, vaisius, daržoves, žalumynus, sūrį ir t.t. – įdaro...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau