Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Dvasios, Vaiduokliai » 2024 » Kovo » 28

Zimbabvės šeima teigia, kad juos persekioja «nematomi goblinai»

Šeima iš Magwegvės (Magwegwe) miesto Bulawayo šiaurėje, Zimbabvėje, yra išsigandusi dėl nepaaiškinamų ir bauginančių reiškinių, vykstančių jų namuose.

Zimbabvės šeima teigia, kad juos persekioja «nematomi goblinai»

Atvirų šaltinių nuotr.

Pasak vietos žiniasklaidos, įvykiai nutiko praėjusių metų lapkritį ir nuo to laiko šeimą, kurią sudaro trys maži vaikai ir jų senelius, kausto baimė.

Tarp daugybės keistų įvykių buvo atvejų, kai daiktai tiesiog išnykdavo ore, pasigirsdavo keistų garsų, blyksėdavo šviesos, durys užsidarydavo savaime, o vaikus fiziškai užpuldavo nematoma jėga.

"Vieną rytą mūsų vaikai pabudo nuskustomis galvomis, - pasakojo vyras. "Manėme, kad tai buvo vienkartinis incidentas. Kitą dieną mūsų jauniausias vaikas prabudo vidury nakties šaukdamas. Jam buvo durta peiliu į koją! Jis taip pat atsibudo su nuskusta galva. Mes visi buvome išsigandę ir visiškai nesupratome, kas vyksta."

Iš nevilties šeima kreipėsi į dvasinius gydytojus ir kitus savo apylinkės gydytojus, tačiau atrodė, kad toks įsikišimas tik pablogino padėtį.

Įdomu tai, kad kai seneliai išsiuntė vaikus gyventi pas močiutę iš motinos pusės į Pietų Afriką, paranormalūs reiškiniai juos persekiojo ir ten, priversdami ją išsiųsti vaikus atgal namo.

Šeima priskyrė tai, kas nutiko, "goblinams", tačiau jei visa tai vyktų kitoje šalyje, labiau tikėtina, kad tai būtų susiję su poltergeisto veikla.

Bet kuriuo atveju, kad ir kas tai būtų, šeima atsidūrė ant nervinio išsekimo ribos. Šeima ieško pagalbos ir paramos, nes bando suprasti ir susidoroti su šiais nepaaiškinamais ir bauginančiais įvykiais.

Kiek, tame tiesos, kas dabar pasakys... tačiau, taip rašo...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.08.2019 laikas 18:03 Receptai – Patiekalai Virtiniai su mėsos ir dilgėlių įdaru
Virtiniai su mėsos ir dilgėlių įdaru receptas. Pasiruoškite įdarą: svogūną susmulkinkite ir apkepkite aliejuje, kad pagelstų, atvėsinkite ir sumaišykite su faršu, prieskoniais, smulkintom arba pertrintom dilgėlėm bei druska....

Skaityti daugiau

26.06.2019 laikas 18:49 Receptai – Patiekalai Vištienos muštiniai
Keptuvėje įkaitiname aliejų. Iš dubenėlio su kiaušiniu imame vištieną, apvoliojame džiūvėsėliuose ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, gana trumpai. Vištienos muštinį patiekiame su virtais ryžiais arba bulvių...

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 13:28 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai Suskilusių kulnų gydymui
Suskilę (įtrūkę) kulnai liaudies medicinoje, Suskilę (įtrūkę) kulnai, receptai nuo suskilusių kulnų, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis....

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau