Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 17

Jei vyras jums siunčia šias žinutes, santykiai netrukus baigsis

Jei vyras jums siunčia šias žinutes, santykiai netrukus baigsis

Penkios frazės, kurios gali reikšti rimtas problemas...

Kiekvienuose santykiuose būna sudėtingų laikotarpių, tačiau yra tam tikrų partnerio žinučių, kurios reiškia, kad reikalai yra labai blogi. Šiame straipsnyje apžvelgsime penkias žinutes, kurios gali rodyti rimtas problemas jūsų santykiuose. Žinoti, ką šios žinutės reiškia, svarbu norint atvirai kalbėtis ir laiku išspręsti problemas.

"Mums reikia pasikalbėti!"

Kai jūsų partneris ištaria baisųjį "Mums reikia pasikalbėti!", tai dažnai yra ženklas, kad jis turi kažką rimto omenyje. Tai gali būti susiję su santykiais arba kokia nors asmenine problema. Nors tai gali atrodyti nerimta, svarbu į pokalbį žvelgti atvirai ir atvirai.

Bendravimas yra labai svarbus bet kokiuose santykiuose, todėl pasinaudokite tuo kaip galimybe išsakyti bet kokius rūpesčius ir kartu juos išspręsti.

"Šįvakar vėluosiu į darbą. Nelauk!"

Gavę tokią žinutę kaip "Šiandien vakare vėluosiu į darbą. Nelauk!" gali nuvilti, ypač jei tikėjotės praleisti laiką kartu. Svarbu suprasti, kad netikėtų planų pokyčių pasitaiko, tačiau nuolat atšaukiami susitikimai verčia susimąstyti.

Užuot nekantriai laukę, išnaudokite šį laiką pasirūpinti savimi.

"Man tiesiog reikia šiek tiek daugiau erdvės."

Kai jūsų partneris išreiškia asmeninės erdvės poreikį, tai gali sukelti nesaugumo ir neužtikrintumo jausmą. Tačiau svarbu gerbti jo ar jos ribas ir skirti reikiamą laiką. Pasinaudokite šia galimybe ir sutelkite dėmesį į save, užsiimkite tuo, kas jums patinka, ir pasirūpinkite savo gera savijauta.

Atminkite, kad prašymas suteikti daugiau erdvės ne visada reiškia santykių pabaigą, tačiau bet kuriuo atveju tai yra priežastis apie tai pagalvoti. Ypač jei vadinamosios erdvės pradedama reikalauti vis dažniau ir dažniau.

"Aš nebesijaučiu taip, kaip anksčiau."

Išgirsti partnerį prisipažįstant, kad jis nebesijaučia taip pat, kaip anksčiau, gali skaudėti širdį. Labai svarbu nuoširdžiai pasikalbėti apie jausmus ir santykių būklę. Nors tai gali būti skausminga, apsimetinėjimas, kad viskas gerai, problemų neišsprendžia.

Priimkite šią žinią kaip galimybę apmąstyti savo jausmus ir nuspręsti, kas geriausia jūsų emocinei gerovei.

"Nesu pasiruošęs įsipareigoti."

Jei jūsų partneris išreiškia neryžtingumą arba nenorą įsipareigoti, svarbu suprasti jo požiūrį, nedarant jam spaudimo. Gali būti, kad jam reikia daugiau laiko įvertinti savo jausmus ir ateities tikslus. Jei trokštate įsipareigoti, tai gali varginti, tačiau primetant sprendimą problema gali dar labiau paaštrėti.

Vietoj to sutelkite dėmesį į pasitikėjimo stiprinimą ir gilesnio ryšio puoselėjimą, leisdami santykiams natūraliai vystytis savo tempu.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.08.2019 laikas 21:36 Receptai Bandelės su kopūstais. Labai skanu!
Bandelės su kopūstais receptas. Toliau, kaip visada: gaminame bandeles, kepame juos aliejuje (jo turėtu būti tiek, kad bandelės būtų visiškai panardintos jame).

Skaityti daugiau

24.08.2018 laikas 09:43 Receptai Liaudiški patarimai širdies negalavimams gydymui
Širdies ligos liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai širdies negalavimams gydymui, receptai nuo širdies negalavimu, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uo...

Skaityti daugiau

07.02.2018 laikas 11:13 Receptai Kaip ruošiamos arbatos
Vaistažolių arbatas geriausia ruošti tik tam skirtuose emaliuotuose neįskilusiuose induose. Nerūdijančio plieno visiškai netinka, nes turi kenksmingų priedų. Nenaudokite aliumininių indų, nes iš jų į arbatą patenka metalo jonų....

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau