Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Kovo » 18

Horoskopas kovo 18 d.: kad ir kur žiūrėsi, viskas bus gerai

2024 m. kovo 18 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams

Šiandien labai produktyvi diena bet kokiam verslui. Šios dienos pliusų yra daug:

  • Augantis Mėnulis
  • Stiprus harmoningas Mėnulis
  • Aspektas su Jupiteriu, laimės ir sėkmės planeta.
  • Aspektas su Saturnu, tvarkos ir disciplinos planeta.
  • Aspektas su Venera, meilės, pinigų ir santykių planeta.
  • Aspektas su Uranu - kūrybiškumo ir netikėtumų planeta. 
  • Ir visi šie aspektai yra puikūs!

Ką daryti?

Ką tik nori!)))

Tai labai palanki diena pradėti naujus verslus, susitikimus, pasirašyti svarbius dokumentus, vesti verslo derybas, pradėti remontą, keliauti, operuotis ir kt.

Šiandien, 2024 m. kovo 18 d., žvaigždės mums žada įdomią ir darbingą dieną. Šios dienos horoskopas suteikia mums galimybę pažvelgti į ateitį ir sužinoti, kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo. Kartu išsiaiškinkime, kokie įvykiai ir pokyčiai gali nutikti kiekvieno iš mūsų gyvenime.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Šiandien Avinai turėtų būti aktyvūs ir ryžtingi. Galite susidurti su tam tikromis kliūtimis, tačiau nenuleiskite rankų - jūsų ryžtas padės įveikti visus sunkumus.

Jautis (balandžio 21 - gegužės 21 d.)

Jaučiams šiandien bus palanki diena naujoms pradžioms. Galbūt rasite įkvėpimo kūrybai arba pradėsite dirbti prie ilgai laukto projekto.

Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.).

Dvyniai šiandien gali susidurti su neryžtingumu ir abejonėmis. Pasistenkite susitelkti į savo tikslus ir nesiblaškyti dėl smulkmenų.

Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)

Vėžiai šiandien turėtų būti atidesni savo aplinkai. Iš artimų žmonių galite sulaukti malonių staigmenų.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 23 d.)

Liūtai šiandien turėtų rodyti iniciatyvą ir pasitikėjimą savimi. Jūsų energija ir optimizmas padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Mergelėms šiandien bus savęs tobulinimo ir atradimo metas. Galite atrasti naujų talentų ar pomėgių, kurie padės jums išnaudoti savo potencialą.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Svarstyklės šiandien turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su artimaisiais. Jums gali tekti parodyti daugiau tolerancijos ir supratingumo.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Skorpionai šiandien turėtų būti atsargūs priimdami sprendimus. Jūsų gali laukti sunkumai, tačiau jūsų atkaklumas ir ištvermė padės juos įveikti.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams šiandien bus naujų pradžių ir nuotykių metas. Galite gauti pasiūlymą, kuris pakeis jūsų gyvenimą į gerąją pusę.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Ožiaragiai turėtų būti atviresni naujoms galimybėms. Jūsų gali laukti malonios staigmenos, kurios padės praplėsti akiratį.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Vandeniai šiandien turėtų parodyti daugiau empatijos aplinkiniams. Jums gali tekti palaikyti artimuosius sunkią akimirką.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Šiandien Žuvims bus savirefleksijos ir vidinio augimo metas. Galite atrasti naujų savo asmenybės pusių, kurios padės jums tapti dar stipresniems.

Taigi, kad ir kuriam Zodiako ženklui priklausytumėte, ši diena žada būti įdomi ir turininga. Tikėkite savimi, sekite žvaigždėmis ir tegul sėkmė visada būna jūsų pusėje!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
26.08.2018 laikas 21:32 Receptai Liaudiški patarimai skrandžio negalavimams gydyti
Skrandžio negalavimai liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai Skrandžio negalavimams gydyti, receptai nuo skrandžio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uo...

Skaityti daugiau

12.09.2018 laikas 08:34 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo moteriškų ligų
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Moteriški negalavimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo moteriškų ligų, receptai nuo moteriškų ligų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgy...

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 21:38 Receptai Itališki sausainiai. Jums būtinai patiks
Šie skanūs, minkšti, kvapnūs sausainiai nepaliks jus abejingus! Šis receptas yra labai paprastas, o sausainiai giriami, ne vieną kartą. Kaip pasigaminti itališkus sausainius žiūrėkite vaizdo medžiagoje.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau