Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2024 » Kovo » 25

Šiandien, kovo 25 d., vyksta Mėnulio užtemimas ir prasideda Užtemimo koridorius

Šiandien, kovo 25 d., vyksta Mėnulio užtemimas

Kaip Mėnulio užtemimas atrodo danguje?

Mėnulio užtemimo metu Saulė, Mėnulis ir Žemė išsidėsto vienoje linijoje, kurios centre yra Žemė.

Mėnulio užtemimo metu Mėnulis yra tamsesnis, jo paviršiuje nėra ryškios šešėlio ir visiškos tamsos ribos.

Pateikiame jums unikalų 2024 m. kovo 25 d. horoskopą, kuris padės sužinoti, kas jūsų laukia šią dieną. Nepriklausomai nuo savo Zodiako ženklo, čia rasite įdomių ir naudingų prognozių, kurios padės geriau suprasti save ir jus supantį pasaulį.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Avinams šiandien seksis verslo srityje. Būsite kupini energijos ir ryžto siekti užsibrėžtų tikslų. Būkite veiklūs ir išradingi, ir sėkmė nepaliks jūsų abejingų.

Jautis (balandžio 21 - gegužės 21 d.)

Kovo 25 d. Jaučiams bus palanki diena bendrauti su artimaisiais. Galėsite rasti bendrą kalbą su tais, kurie jums brangūs, ir maloniai praleisti laiką.

Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Dvynių laukia netikėti pokyčiai asmeniniame gyvenime. Būkite pasiruošę naujoms galimybėms ir nebijokite permainų - jos gali atnešti jums laimės.

Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)

Šiandien Vėžiai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Rūpinkitės savimi, raskite laiko poilsiui ir atsipalaidavimui, kad išvengtumėte pervargimo.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 23 d.)

Liūtai šiandien turėtų parodyti kantrybę ir ištvermę. Galite susidurti su nenumatytais sunkumais, tačiau nepanikuokite - viskas praeis.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Ši diena Mergelėms yra aktyvios veiklos diena. Būsite kupini entuziazmo ir energijos, pasiruošę mestis į naujus sumanymus ir siekti sėkmės.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Svarstyklės, būkite atsargūs su finansais. Šiandien nėra tinkama diena didelėms išlaidoms, todėl geriausia pirkinius atidėti vėlesniam laikui.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Skorpionai turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su aplinkiniais. Būkite dėmesingi aplinkiniams, rodykite rūpestį ir dėmesį.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliai šiandien turėtų atkreipti dėmesį į savo fizinę būklę. Mankštinkitės, stebėkite savo mitybą - jūsų sveikata yra didžiausias jūsų turtas.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Ožiaragiai turi priimti svarbų sprendimą. Neskubėkite, apsvarstykite visas galimybes ir veikite sąmoningai - tai padės išvengti klaidų.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Vandeniai šiandien gali susidurti su problemomis darbe. Būkite kantrūs ir lankstūs - tai padės rasti išeitį iš sudėtingos situacijos.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Žuvys, būkite atsargūs spręsdami finansinius klausimus. Šiandien ne pati tinkamiausia diena rizikingoms investicijoms, todėl pinigus geriau pasilikti vėlesniam laikui.

Horoskopas 2024 m. kovo 25 d. numato įdomius įvykius visiems Zodiako ženklams. Vadovaukitės žvaigždžių patarimais ir atminkite, kad jūsų likimas yra jūsų rankose.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.09.2018 laikas 08:44 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo galvos skausmo

Galvos skausmas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo galvos skausmo, galvos skausmas, skausmas, receptai skausmui, galva, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis,...

Skaityti daugiau

08.11.2017 laikas 14:26 Receptai – Patiekalai Skatinanti prakaitavimą arbata (ramunėlės, juoduogio šeivamedis)

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, prakaitavimas. Ingredientai: ramunėlės žiedai, juoduogio šeivamedžio žiedai.

Skaityti daugiau

19.05.2019 laikas 16:04 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai kaip gydytis linų sėmenimis
Plaukų stiprinimui - išsiplovus plaukus, praskalauti linų sėmenų nuoviru - 2 šaukšteliai linų sėmenų užpilame dviem stiklinėm vandens, paviriname apie 10 minučių, leidžiame nusistovėti bei atvėsti, tuomet nukošiame. Vočių gydymui ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau