Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 30

Žmonės nesikeičia, jie tik nusimeta kaukes

Žmonės nesikeičia, jie tik nusimeta kaukes

Santuoka negelbsti nuo problemų, tuštumos ar vienatvės. Kitas žmogus nekompensuos jūsų trūkumų, veikiau priešingai, juos arba sustiprins, arba išryškins, ir tik jums teks su tuo susidoroti.

Kiekvienas turi savo gyvenimą ir savo pasirinkimus. Nesivadovaukite kažkieno kito pasirinkimu. Jei abejojate, nedarykite to. Jei suvokiate, kad tai ne jūsų, atleiskite tai. Kiekvienas turi teisę į savo kelią ir savo klaidas. Taip kuriamas mūsų unikalus gyvenimas, rašo psichologė Oksana Cypina.

Kartą pas mane konsultuotis atėjo išsekusi moteris. Ji pliumptelėjo ant kėdės ir beveik iš karto pasipylė ašaros. "Kodėl man niekas nesakė, kad taip bus?". - kartojo ji pro verksmus.... Mūsų pokalbis su ja suteikė daug pagrindo apmąstymams. Ir aš noriu parašyti apie tai, ko niekada nepasakys net patys artimiausi žmonės. Taigi....

1. Jums niekada nepasakys, kad santuoka negelbsti nuo problemų, tuštumos ar vienatvės. Kitas žmogus neužčiaups ir nekompensuos tavo paties trūkumo, veikiau priešingai, jį arba sustiprins, arba išryškins, ir tik tau pačiam teks su juo kovoti.

2. Jums nebus sąžiningai pasakyta, kad sąžiningiau ir teisingiau būti vienam (vienai), nei griebtis galimybės, kuri yra tiesiog vienintelė, bijant, kad kito nebus.

3. Vaikai ne visada yra laimė. Tai problemos, miego trūkumas, visiškas jūsų laiko, o kartais ir gyvenimo trūkumas. Jei tai suvokiate - puiku, bet jei turite iliuzijų, kad gimus vaikui jūsų gyvenimas kvepės rožėmis - gerai pagalvokite, ar apskritai turėtumėte turėti vaikų.

4. Santykiai yra abipusė atsakomybė, ir jei kiekvienas bus atsakingas už save, o ne už savo partnerį, visiems bus geriau ir patogiau.

5. Tos šeimos, kurios, jūsų manymu, yra tobulos, turi savų problemų ir savo tamsų dugną. Tobulų šeimų nebūna.

7. Visos "meilės" greitai baigiasi. Jei neišmokote kalbėtis, gerbti, rūpintis vienas kitu, neturėjote užmegzti santykių. Jūs neįaugote į juos.

8. Dauguma porų meluoja vienas kitam apie seksą. Moteris simuliuoja orgazmą, vyras mano, kad varpos spazmas yra intymumas. Abu vaikšto nepatenkinti ir pikti. Išmokite būti sąžiningi dėl savo seksualinių troškimų - išmokite kalbėtis apie viską.

9. Jei nuo pat pradžių su partneriu neturite nieko bendro, vargu ar jis atsiras. Todėl po kurio laiko neturėtumėte skųstis, kad iš pradžių matėte, ką pasirinkote.

10. Išmokite pripažinti savo klaidas. Jei suprantate, kad suklydote pasirinkdami ir šalia yra ne jūsų žmogus, nedelsdami išeikite. Neklaidinkite nei savęs, nei kitų.

11. Žmonės nesikeičia. Jie tiesiog labiau atsiveria ir nusimeta kaukes. Jūs savo meile niekada nieko nepakeisite. Jei žmogus pats nusprendžia, kad tu esi vertybė, dėl kurios nori keisti savo gyvenimą, tai jo pasirinkimas. Bet jei nuspręsite prisiimti Gerojo vedlio funkciją, esate idiotas.

12. Jokia dvasinė praktika neišgelbės jūsų nuo realių problemų. Tai, kad nustojote jas matyti, nereiškia, kad jos išnyko. Todėl objektyvaus realaus pasaulio problemas spręskite šioje realybėje konkrečiais veiksmais.

13. Negyvenkite pagal kitų žmonių patarimus ir neįsileiskite neprofesionalų į savo vidinį ir šeimos pasaulį. "Virtuvės psichologija" yra gera kaip būdas nusimesti įtampą, bet labai bloga kaip veiksmingų rekomendacijų sistema. Paprastai viskas susiveda į apsikeitimą smegenų skraistėmis.

14. Su vyrais paprasta: juos reikia palaikyti, išklausyti, pamaitinti, duoti, o ne atimti iš jų vietą namuose. Su moterimis paprasta: reikia su jomis kalbėtis, suteikti joms saugumo ir meilės jausmą. Su visais yra paprasta, jei esate nuoširdus ir jokiomis priemonėmis nenorite palaužti savo partnerio.

15. Į šeimos kūrimą ir vaikų gimimą reikia kreiptis tada, kai žinote, kodėl jums jų reikia. Kitų žmonių nuomonė ir visuomenės požiūris čia neveikia.

16. Jei padarėte klaidą - atleiskite sau ir judėkite pirmyn. Gyvenimas per daug įdomus ir gražus, kad savo rankomis paverstum jį pragaru.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.10.2017 laikas 14:38 Receptai Medetkos gydo širdies, kraujagyslių ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos, Kraujagyslių ligos. Ingredientai: Džiovinti smulkinti vaistinės medetkos žiedai, Verdantis vanduo

Skaityti daugiau

15.11.2019 laikas 18:18 Receptai Virtuvė. Orkaitėje kepti varškėčiai su razinomis
Razinas užmerkiame šiltame vandenyje ir palaikome kor išmirks. Į dubenį dedame varškę, cukrų arba medų, miltus, kepimo miltelius, mušame kiaušinį. Viską išminkome ir pertriname blenderiu. Dedame nusausintas razinas, išmaišome....

Skaityti daugiau

27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau