Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Archeologija » 2024 » Balandžio » 8

Kinijoje rastas neįprastas piramidės formos kapas. Jai apie 2000 metų

Kinijoje rastas neįprastas piramidės formos kapas

Neįprasta piramidės formos kapavietė, kurią archeologai aptiko netoli Geltonosios upės Kinijoje, tapo įdomaus tyrimo objektu. Kapavietė, kurios amžius, kaip manoma, yra apie 2 000 metų, yra unikalus statinys, sudominęs mokslininkus ir istorikus.

Zhengzhou kultūros vertybių ir archeologijos muziejaus mokslininkai kasinėja šią vietą, bandydami atskleisti šios paslaptingos vietos paslaptis. Kapavietę sudaro du mūriniai statiniai: piramidės formos statinys ir pailgas kupolo formos statinys. Abu statiniai pastatyti rytų-vakarų kryptimi ir, kaip spėjama, juose buvo laidojamos svarbios asmenybės.

Pasak ekspertų, pailgasis kapas tikriausiai yra pagrindinė kapavietė, kurioje galėjo ilsėtis aukšto rango asmens palaikai. Nepaisant to, kad plėšikai jau spėjo apiplėšti laidojimo kamerą, archeologai tikisi rasti vertingų artefaktų ir informacijos apie praeitį.

Piramidės forma neįprasta mūriniams kapams, todėl šis radinys yra dar unikalesnis. Statiniai dar nėra tiksliai datuoti, tačiau manoma, kad jie datuojami Han dinastijos laikais. Šią hipotezę patvirtina daugybė šio laikotarpio archeologinių radinių tiriamoje teritorijoje.

Šios neįprastos piramidinės kapavietės tyrimas atveria naujus Kinijos ir jos senovės kultūrų istorijos tyrimo horizontus. Radinio unikalumas traukia viso pasaulio mokslininkų dėmesį, kurie tikisi atskleisti visas šios paslaptingos vietos paslaptis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
05.09.2018 laikas 13:58 Receptai Liaudiški patarimai odos alergijos gydymui

Odos alergija liaudies medicinoje, Odos alergija, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo odos alergijos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

19.10.2019 laikas 14:59 Receptai Svaiginantis Karštas Patiekalas Keptuvėje
Įdomus, skanus, sultingas karštas patiekalas! Puikūs pietūs visai šeimai. Išbandyk :)

Skaityti daugiau

06.12.2017 laikas 19:52 Receptai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžolės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: sidabražolės, paprastosios gyvatžolės šaknų.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau