Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2024 » Balandžio » 8

«Mane pagrobė liesi ateiviai su labai ilgais pirštais», - sako pastorius

«Mane pagrobė liesi ateiviai su labai ilgais pirštais», - sako pastori

Pastorius Bilas Bynas (Bill Bean) iš Pasadenos, Merilando valstijoje (JAV), jau anksčiau buvo patekęs į spaudą dėl savo teiginių, kad yra atlikęs daugybę egzorcizmų. Jis taip pat tvirtina, kad per pastaruosius kelis dešimtmečius susidūrė su "daugybe nežemiškų rasių", o 1996 m. ateiviai jį pagrobė iš miegamojo.

Tai buvo liepos 23-iosios vakaras, ir Bynas su žmona Linda ką tik nuėjo miegoti.

Jis pasakojo dienraščiui "Daily Star": "Staiga mane išgąsdino garsus, spragsintis garsas kambaryje. Nuo to laiko sužinojau, kad tokie garsai gali būti užsidarantis portalas. Spragsėjimą sukelia portale įkalintas oras.

Reverendas Bynas tvirtina, kad buvo pagrobtas 1996 m.
Dvasininkas Bynas tvirtina, kad buvo pagrobtas 1996 m. (failas) (nuotrauka: Reverend Bill Bean)

"Iš karto pašokau iš lovos ir ėmiau tirti". Dvasininkas B. Bynas sakė, kad nerimą keliantys garsai jį privertė sunerimti, tačiau jis nepabudino nei savo žmonos Lindos, nei jų šuns Baby, o tai jam pasirodė keista."

Po to jis pajuto, kad kambaryje kažkas buvo, bet ne iš karto jį pastebėjo, vėl nuėjo į lovą ir vėl pabudo. Apie 4 valandą ryto jis pagaliau pamatė nepažįstamąjį miegamajame.

"Tarp lovos kojos ir televizoriaus pasirodė labai aukšta, nežmogiškos išvaizdos būtybė", - pasakojo jis. "Ji turėjo labai ilgas ir liesas rankas su labai ilgais pirštais. Būtybė švietė blyškiai žaliu atspalviu".

Bynas bandė pažadinti žmoną, bet jam nepavyko, tada būtybė jį pagriebė.

"Ji ištiesė kairę ranką ir ilgais pirštais apglėbė mano dešinę kulkšnį. Pajutau jos rankos ir pirštų šaltį ant savo odos. Ir tada staiga pajutau paralyžių visame kūne. Tada būtybė apvertė mane ant kairiojo šono ir... tai viskas, ką galėjau prisiminti".

Kunigas Bynas tvirtina, kad šioje nuotraukoje užfiksavo "NSO"
Dvasininkas Bynas tvirtina, kad šioje nuotraukoje užfiksavo "NSO" (Image: Reverend Bill Bean)

Kitą akimirką pabudęs jis pamatė šalia sėdintį vyrą - švariai nusiskutusį ir atgal sušukuotais plaukais. Jis suprato, kad jie abu yra kažkokioje transporto priemonėje.

"Vyras sėdėjo man iš kairės. Jis pažvelgė į mane labai grėsmingu žvilgsniu ir pasakė: "Niekam apie tai nesakyk".

Bynas neprisimena, kad būtų buvęs nuvestas atgal į savo miegamąjį, tačiau vėliau pagrobimą jis susiejo su prieš metus, 1995 m. spalį, įvykusiu NSO stebėjimu. Jam netgi pavyko nufotografuoti šį objektą (nuotrauka viršuje).

"Mums važiuojant Fort Smallwood Road keliu, iš vakarų dangaus sparčiai nusileido ir prie mūsų priartėjo didelis objektas. Jis buvo nepanašus į nieką, ką bet kuris iš mūsų buvo matęs anksčiau".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
04.09.2020 laikas 12:58 Receptai Orkaitėje kepti vištų ketvirčiai su bulvėmis ir obuoliais

O jau skonis šios vištienos, iškeptos su bulvėmis ir obuoliais, kvapni ir labai minkšta. Nieko nelaukite ir eikite gaminti!

Skaityti daugiau

30.10.2017 laikas 14:38 Receptai Medetkos gydo širdies, kraujagyslių ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos, Kraujagyslių ligos. Ingredientai: Džiovinti smulkinti vaistinės medetkos žiedai, Verdantis vanduo

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 15:53 Receptai Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui
Vaikui peršalus liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui, receptai vaikui peršalus, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau