Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Balandžio » 11

Vyrai dažniau mylisi iš meilės nei moterys

Vyrai dažniau mylisi iš meilės nei moterys

48 proc. vyrų teikia pirmenybę s&ksui dėl meilės, tuo tarpu moterys tik 39 proc. 

Mokslininkai atliko didelės apimties tyrimą, siekdami išsiaiškinti, kam s&ksas iš meilės yra vertingesnis - vyrams ar moterims. Paaiškėjo, kad būtent stipriosios lyties atstovai kur kas dažniau vadovaujasi jausmais, rinkdamiesi partnerį intymumui.

Specialistai atliko tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau kaip 6000 abiejų lyčių savanorių. Visi tiriamieji atsakė į klausimyno klausimus. Paaiškėjo, kad 48 % vyrų pirmenybę meilei teikia s&ksui, o moterys, užmegzdamos intymų ryšį, tik 39 % atvejų vadovaujasi emociniu prisirišimu. Kitaip tariant, stipriosios žmonijos pusės atstovai, rinkdamiesi partnerį s&ksui, daug dažniau "mąsto" širdimi nei silpnosios lyties atstovai. 69 % apklaustų moterų nemano, kad meilė yra būtina visaverčio s&ksualinio gyvenimo sąlyga, o 66 % respondenčių prisipažino, kad patyrė puikią s&ksualinę patirtį nejausdamos jausmų partneriui. Tarp stipriosios lyties atstovų tokių yra mažiau - 62 proc.

Atsipalaiduokite tropikų paplūdimyje, jūros garsai:

Be to, tyrėjai nustatė, kad moterys daug dažniau nei vyrai renkasi įvairius s&ksualinius žaidimus su tais partneriais, prie kurių nėra išsiugdžiusios emocinio prieraišumo. Mokslininkų teigimu, tokiai būklei įtakos turėjo erotinis bestseleris "Penkiasdešimt pilkų atspalvių". Rašytojos E. L. James romanui sparčiai pasklidus po pasaulį, silpnosios lyties atstovės tapo atviresnės eksperimentams intymioje sferoje.

Anksčiau ekspertams pavyko išsklaidyti mitą, kad atsitiktinis s&ksas daugeliu atvejų yra vyrų, o ne moterų iniciatyva: kaip paaiškėjo, yra priešingai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.08.2019 laikas 21:36 Receptai – Patiekalai Bandelės su kopūstais. Labai skanu!
Bandelės su kopūstais receptas. Toliau, kaip visada: gaminame bandeles, kepame juos aliejuje (jo turėtu būti tiek, kad bandelės būtų visiškai panardintos jame).

Skaityti daugiau

06.11.2017 laikas 15:10 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišinys nuo karščiavimo, temperatūros
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, temperatūra. Ingredientai: liepos žiedai, čiobrelis, ramunėlės žiedai, vanduo.

Skaityti daugiau

21.07.2018 laikas 09:32 Receptai – Patiekalai Džiovintos dilgėlių sėklos
Liaudies medicinoje naudojamos visos dilgėlės dalys: lapai, stiebai, šaknys, sėklos. Dilgėlių sėklos turi adaptogeninių savybių, padeda susidoroti su stresu, nuovargiu, endokrininių ligų problemomis, impotencija, skausmu inkstuos...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau