Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 5

Didžiausias amžiaus skirtumas tarp sutuoktinių (tokiu atveju skyrybos neišvengiamos)

Ar didelis amžiaus skirtumas kelia riziką santykiams?

Galbūt galvojate, kad meilė yra bet kokio amžiaus, kai meilė vėl jus suranda! Malonu matyti, kad mūsų skubančiame pasaulyje kas nors randa laiko meilei, nes kasdienis šurmulys dažnai neleidžia mums pastebėti mažų dėmesio ženklų. Šie maži gestai gali būti puikios meilės istorijos pradžia.

Kai įvyksta atsitiktinės pažintys, retai atkreipiame dėmesį į amžiaus skirtumą, net jei jis yra didelis. Daugelis žmonių mano, kad jei abu sutuoktiniai sutaria, amžius neturi reikšmės. Tačiau tai gali būti tik iliuzija, kuri laikui bėgant išnyks.

Nors kiekviena pora yra unikali ir kai kurios daro viską, kad aistra išliktų gyva, o meilė tęstųsi visą gyvenimą, dažnai dėl įpročių ir pomėgių skirtumų tai pasirodo esąs laiko švaistymas.

Romantiški santykiai - tai ne tik įsimylėjimo jausmas, kuris, kai kurių psichologų nuomone, gali būti streso požymis, tai sudėtingas ir ilgalaikis siekis. Tyrimai rodo, kad amžiaus skirtumai gali dar labiau apsunkinti šiuos santykius.

2018 m. žurnale Journal of Popular Economics paskelbtame straipsnyje teigiama, kad poros, kuriose vienas iš partnerių yra gerokai jaunesnis už kitą, iš pradžių laikomos laimingesnėmis. Tačiau ši laimė ne visada išlieka, ypač kai yra didelis amžiaus skirtumas.

Jame taip pat nustatyta, kad tokios poros gali būti mažiau "atsparios" finansiniams ir ekonominiams sunkumams, palyginti su panašaus amžiaus poromis.

10 metų

10 metų skirtumas dažnai laikomas priimtina riba, tačiau Emorio universiteto atlikto tyrimo metu nustatyta, kad, kai skirtumas padidėja iki 10 metų, skyrybų rizika padidėja 39 proc.

20 metų

20 metų skirtumas kelia dar didesnę riziką. Prasidėjus konfliktams ir nesusipratimams, tampa sunkiau valdyti santykius, o skyrybų rizika padidėja 95 proc.

2001 m. žurnale "Journal of Human Evolution and Behaviour" atliktas tyrimas parodė, kad daugelis žmonių pirmenybę teikia partneriams, kurie atitinka taisyklę "pusė tavo amžiaus plius septyni", kuri laikoma optimaliu amžiaus skirtumu.

Taigi nors didelis amžiaus skirtumas gali kelti pavojų santykiams, daug kas priklauso nuo sutuoktinių charakterio ir veiksmų. Nereikia iš anksto baimintis nesėkmės, tačiau svarbu žinoti apie galimus sunkumus.

Ar manote, kad didelis amžiaus skirtumas kelia pavojų meilės santykiams?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
26.06.2019 laikas 18:33 Receptai Grikių ir pievagrybių sriuba

Puode užviriname sultinį, dedame bulves, beriame nuplautus grikius ir verdame apie 10 minučiu. Į puodą sukrečiame keptuvės turinį ir dar verdame 7-8 minutes. Prieš baigiant virti sriubą paskaniname druska, pipirais ir suberiame...

Skaityti daugiau

25.09.2019 laikas 13:11 Receptai Trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais
Skanūs su grybais pyragėliai, kurie nustebins, bet kokio skonio mylėtojus. Tai trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais. Kaip pasigaminti žiūrėkite vaizdo įrašą. Skanaus!

Skaityti daugiau

18.07.2019 laikas 15:17 Receptai Keptos voveraitės

Gaminame namuose. Keptos voveraitės

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau