Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 19

Kaip neištikimybė "išgelbsti" santuoką?

Kaip neištikimybė "išgelbsti" santuoką?

"Yra sidabrinis pamušalas."

     Kiekviena moneta turi dvi puses. Išdavystė yra labai skausminga ir griaunanti santykius. Tačiau trečiasis asmuo kartais išgelbsti šeimą, padėdamas įveikti santykių ir asmeninę krizę, įskaitant. Filmas "Meilė ir balandžiai" yra klasikinė šio reiškinio adaptacija.

     Kaip įprasta, daug pavyzdžių iš gyvenimo. Iš pažiūros priežastys identiškos. 

Dėl žmonos: be kita ko, nesijaučiu saugus, nesulaukiu dėmesio, meilės, rūpesčio, pagarbos, stabilumo, sekso.

Vyrui: nesijaučiu vyru, trūksta sekso, dėmesio, spontaniškumo, lengvumo, garbinimo, pagarbos ir kt.

     Jei poreikiai nepatenkinti ir partneriai nemoka derėtis, juos lengviau gauti "į šoną". Taip "gaunant" tai, ko trūksta, iš trečiųjų šalių. Ir tokioje konfigūracijoje visi yra "laimingi". Šeima išsaugoma, pretenzijų intensyvumas sumažėja, kiekvienas atsakingai atlieka savo, kaip vyro / žmonos, vaidmenį. 

      Atskirai noriu pasakyti apie meilužio / meilužės vaidmenį. Dažniausiai tai žmonės, kurie dėl įvairių priežasčių nėra pasirengę šeimyniniams santykiams. Arba taip išvystyta konkurencija su priešinga lytimi, kad pagrindinė užduotis yra pašalinti partnerį iš šeimos. Bet, kaip sakoma, "ant svetimos nelaimės laimės nesukursi",

      Klasikinis pavyzdys: Ankstyva santuoka, vaikai. Keletas bendro gyvenimo metų. Sutuoktinis atlieka tik "motinos" ir "žmonos" vaidmenį, ignoruodamas "moters" vaidmenį. Visa geriausia vaikams, jie yra gyvenimo prasmė. Vyras aprūpina šeimą, retai bendrauja su vaikais (labai pavargęs). Seksas išėjo į nieką. Šeimoje išskirtinai abipusės pretenzijos ir buitiniai kivirčai. Pokalbiai paviršutiniški arba tik apie vaikus. Jie gyvena kaip kaimynai po vienu stogu. 

      Darbe kolegė - seksuali, jauna, nerūpestinga, linksma. Vyre pabunda energija: meilė, aistra, meilikavimas. Tai on.... Visa tai, ko taip trūko šeimoje, jis gauna su meiluže. Pagarbą žmonai ir begalinį kaltės jausmą. Jis stengiasi jį nuslopinti tarnavimu žmonai, dėmesiu, dovanomis. Dažniausiai moteris jaučiasi apgaudinėjama, bet jai lengviau užmerkti akis ir gauti "pliuškių". Esant tokiai konfigūracijai sutuoktiniai neišgyvena krizės ir nesąmoningai jos vengia.

      Kiekvienas lieka prie savo: 

Žmona, manipuliuodama kaltės jausmu, patenkina savo norus, o vyras galiausiai nustoja terorizuoti seksu.

Vyras jaučiasi esąs vyras, o ne tik tėvas

Meilužė gauna santykius be santykių. 

       Gyvenant kartu su vienu partneriu jausmai gali virsti gilesniu prisirišimu ir tikra meile. Tačiau tam svarbu, kad abu įsiklausytų ir išgirstų vienas kitą. Tai yra kasdienis darbas. Jei šeimos sistemoje atsiranda trečiasis asmuo, tai yra rodiklis, kad kažkas negerai....Svarbu tai suprasti ir "nekirsti iš peties". 

     Kartais santykiai neturi jokių šansų, o meilužiai pasitarnauja arba kaip katalizatorius, arba "padeda" išsiskirti. O būna, kad trečiasis asmuo leidžia suprasti, kokie vertingi yra sutuoktinis ir šeima. Išdavystė šioje konfigūracijoje išgelbsti santuoką ir leidžia santykiams pereiti į naują lygmenį, sėkmingai išgyvenus krizę. 

"Tai, ką turime, neišlaikome, o kai prarandame, verkiame".  Filme neištikimybė padėjo sutuoktiniams išsaugoti šeimą, suartėti, išgirsti vienas kitą. 

    Pabaigai norėčiau pasakyti patarlę: "Ignatas nekaltas, ir Marina nekalta, tik šutvė kalta, kad įsileido naktį Ignatą".

Irina Nikolajevna Pilščikova
Psichologė - Rostovas prie Dono

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 09:17 Receptai Vaistažolių mišiniai nušalimams gydyti

Nušalimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nušalimams gydyti, nušalimai, receptai nuo nušalimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kai...

Skaityti daugiau

20.09.2019 laikas 21:21 Receptai Medaus tortas „Paryžiaus kokteilis‟

Įstabiai gardus skanėstas, tortas, gaminamas iš plikytos tešlos ir kremo, pasižymi nuostabiu aromatu ir unikaliu skoniu – jis tiesiog burnoje tirpsta.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau