Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 20

Kodėl jauni vyrai dažnai renkasi vyresnes moteris (aiškina psichologai)

Kodėl jauni vyrai dažnai renkasi vyresnes moteris (aiškina psichologai)

Yra keletas priežasčių, kodėl jauniems vyrams patinka vyresnės moterys.

Jaunų vyrų ir brandžių moterų romanų nuolat daugėja. Jaunų vyrų norai gali skirtis nuo jų amžiaus moterų norų, todėl tai iš dalies paaiškina, kodėl brandžias moteris traukia jaunesni vyrai.

Daktarė Wendy L. Patrick teigia, kad kai kurie vyrai mieliau susitikinėja su vyresnėmis moterimis, nes jaučiasi lygūs. Tokie santykiai dažnesni, nei daugelis žmonių mano, be to, jie yra sėkmingesni. Yra keletas priežasčių, kodėl jaunesniems vyrams patinka vyresnės moterys.

Vyresnės moterys turi daugiau intelektinių gebėjimų

Vyrai nori gilesnių santykių, kuriuose galėtų kalbėtis. Kadangi brandžios moterys yra labiau išsivysčiusios ir turi geresnius intelektinius gebėjimus, jos traukia jaunesnius vyrus. Pasak antropologės Helen Fisher, aštuoniasdešimt septyni procentai vyrų nori susitikinėti su moterimi, kuri yra protingesnė ir labiau išsilavinusi už juos.

Vyrams patrauklios moterys, kurios žino, ko nori

Brandžios moterys turi daugiau gyvenimiškos patirties ir žino, ko nori iš gyvenimo. Vyrams patinka moterys, kurios turi prasmingų tikslų, pasitiki savimi ir žino, ko nori. Turėdama gyvenimo planą, moteris turi daugiau laiko investuoti į santykius, todėl ji tampa patrauklesnė vyrams.

Kuo vyresnė esate, tuo daugiau patirties turite

Didesnę gyvenimo patirtį turinčios moterys turi žinių, kurių neturi jaunesnės moterys. Tai gali padėti brandiems vyrams jų santykiuose. Vyrai traukia prie tų, kurios suteikia jiems realistišką požiūrį į gyvenimą ir padeda jiems intelektualiai tobulėti. Portale Today.com paskelbtame straipsnyje buvo apklausti jauni vyrai apie tai, ką jie mano apie vyresnes moteris, ir paaiškėjo, kad dauguma jų pripažįsta, jog "vyresnės moterys turi daugiau gyvenimiškos patirties, emocinio stabilumo, paramos, gali pasiūlyti nuoširdumą ir skirtingus požiūrius".

Jaunesni vyrai gali pasiekti emocinę brandą

Vyresnės moterys daugeliu atžvilgių yra emociškai brandesnės. Brandžios moterys noriai dalijasi savo jausmais su partneriais, o tai patinka vyrams. Brandžios moterys gali padėti jaunesniems vyrams susiorientuoti ir išreikšti savo jausmus.

Vyrai nori suaugusiųjų elgesio

Brandi moteris žino, kaip valdyti savo emocijas ir elgesį. Rami vyresnių moterų prigimtis traukia jaunesnius vyrus, ieškančius rimtesnių santykių. Daugumą vyrų traukia moterys, kurios žino, kaip santykiuose ir gyvenime elgtis brandžiai. Tai taip pat padeda jiems patiems tapti brandesniems gyvenime.

Pasitikinčios savimi moterys traukia vyrus

Daugelis brandžių moterų sugeba pasitikėti savimi pačios, tačiau kai kurioms jaunoms moterims reikia nuolatinio patvirtinimo ir dėmesio. Brandžiame amžiuje viską galima daryti lengvai ir užtikrintai. Vyrams tai patinka, nes brandžios moterys žino, ko nori, ir nežaidžia su jais žaidimų. Portale Today.com paskelbtame straipsnyje vyrai teigė, kad vyresnės moters dėmesys jiems suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir pakelia jų savivertę.

Abipusė pagarba svarbi abiem partneriams

Jauni vyrai nori tokių santykių, kuriuose jaustųsi gerbiami ir gerbtų savo partneres. Vyresnio amžiaus moterys kelia pagarbą, nes turi gyvenimiškos patirties, yra išsivysčiusios ir žino, kad iš santykių gali daug ko išmokti. Pasak daktaro Glebo Cipurskio, suteikdami vienas kitam privatumo ir neverčiant kito asmens daryti to, ko jis nenorėtų, galime padaryti santykius laimingesnius, nes tai stiprina pasitikėjimą. Vyrai lengvai pradeda gerbti brandžią moterį, kai supranta, kad ja galima pasitikėti.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.10.2019 laikas 07:03 Receptai Pyragas Su Sūriu Ir Šonine (Video)

Pirmiausia paruoškite tešlą. Dubenyje sumaišykite miltus, druską ir cukrų. Dėkite gabaliukais pjaustytą sviestą ir trinkite šakute ar pirštais, kol tešla panašės į smėlio tekstūrą. Pilkite šaltą vandenį ir maišykite tešlą iki v...

Skaityti daugiau

20.10.2019 laikas 17:27 Receptai Moliūgų Ir Sutirštinto Pieno Pyragas
Pyragas su moliūgų ir sutirštinto pieno įdaru . Į namus ir sandėliukus jau parkeliavo šio derliaus moliūgai. Vieni iš jų verda sriubas ar troškinius, kiti kepa blynus ar ruošia džemą.

Skaityti daugiau

12.09.2018 laikas 08:26 Receptai Liaudiški patarimai mėšlungio gydymui

Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Mėšlungis liaudies medicinoje, Mėšlungis, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo mėšlungio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė me...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
14.06.2024 laikas 10:41 Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Indijos advokatų asociacija (IBA) pradėjo teisminį procesą prieš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vyriausiąją mokslininkę daktarę Soumyą Swaminathan, kaltindama ją sukėlus Indijos piliečių mirtį, apgaudinėjant juos dėl ivermektino veiksmingu...

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 08:27 Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno punkto
Iš tikrųjų poroje svarbi kiekviena smulkmena. Taip galima teigti praktiškai viską. Tačiau norėčiau pabrėžti vieną dalyką, kurį daugelis žmonių ignoruoja.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 19:09 Finansinis horoskopas birželio 14 2024 visiems Zodiako ženklams
2024 m. birželio 14 d. žvaigždės ir planetos išsidėstys taip, kad kiekvienam Zodiako ženklui suteiks unikalių patarimų.

Skaityti daugiau