Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 22

Kodėl moterims naudinga įžeidinėti vyrus?

Kodėl moterims naudinga įžeidinėti vyrus?

Viskas atrodė gerai, bet ji staiga sučiaupė lūpas, nustojo kalbėti, ir negali pasakyti, kas jai šovė į galvą. Tokiais momentais vyrai pyksta iš nevilties, o moterys mėgaujasi pergale.

Kodėl moterims naudinga įsižeisti arba apsimesti įsižeidusiomis?

Kad nutrauktų bet kokį pokalbį

Ši technika padeda atsikratyti įkyrių sužadėtinių ar net nuo savo pačios vyro, kurį užvaldo kvaili, įkyrūs pokalbiai. Užtenka parodyti, kad esate dėl ko nors nusiminusi, ir pokalbio gija jau prarasta: vyrą kankina nauja mįslė - kas šį kartą.

Šį metodą naudokite dažnai - rizikinga, vyrai taip pat yra paviršutiniški ir gali suprasti, kad įžeidimas yra išgalvotas, o jūs tiesiog juo manipuliuojate. Tačiau iš pradžių efektas bus.

Venkite atsakyti

Jei moteris neturi ką atsakyti į jūsų klausimą - būtina paklausti atsakymo! Nes geriausia gynyba yra puolimas. Ir, pasinaudoję pauze, kol jūsų išrinktoji ieško žodžių savo mintims perteikti, - parodykite nuoširdų įžeidimą ir nusivylimą.

Ir viskas! Incidentas baigtas: dabar jis nugalėtas, o jūs esate nugalėtojas ir laukiate atsiprašymo. Vietoj pavyzdžio: jis atsargiai klausia, kodėl ji pradėjo vėluoti į darbą.

Gėdijasi prisipažinti, kad pusę dienos praleidžia tuščiai šnekučiuodamasi su draugėmis, todėl parėkauja: "Kodėl staiga susidomėjai? Ar turi kokių nors priežasčių manimi nepasitikėti?"

Vyras parenka žodžius taip, kad neįžeistų moters: juk priežasčių nėra, bet nepasitikėjimas jau atsirado. Pauzė, ir voila! Ji įsižeidė, jis ją nuramina.

Ir pasaulis jums po kojomis!

Kai moteris verkia, kai yra nusiminusi ar įžeista - vyras pasirengęs visą pasaulį padėti jai po kojomis, tik jei ji jam atleis. Visas genijus paprastas: mes veikiame iš priešingos pusės.

Tau reikia pasaulio prie kojų? Tada greičiau imituok situaciją, išprovokuok jį barniui, įžeidžiamam žodžiui ar tiesiog juokingam ir dviveidiškam tylėjimui - ir visos pasaulio gėrybės kris tau kaip iš gausybės rago, o jis tave ramins ir ieškos tavo nusivylimo priežasties.

Švelnumas ir komplimentai

Vyras, kuris jaučiasi kaltas dėl savęs, yra švelnus kaip kovo katinas, atleiskime stipriosios lyties atstovams, bet tai tiesa. Kartais moterų įžeidinėjimai, tai ne kas kita, kaip - kaip "prašymai" mylimajai.

Ji ne tik dūsauja, jai kaip niekada reikia jūsų dėmesio, prieraišumo ir meilės. Apkabinti, pabučiuoti ir pasakyti gražių žodžių - štai jūsų pirmasis avarinis planas tokioje situacijoje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
29.08.2018 laikas 07:28 Receptai Liaudiški patarimai Prostatos gydymui
Prostata liaudies medicinoje, Prostata, receptai nuo prostatos, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

02.09.2019 laikas 13:19 Receptai Nuostabi mėsa su sūriu! Visada mažai, kiek be gamintum!

Skanu ir originalu! Pasigaminkime namuose skanius kepsnelius su fetos sūrio įdaru. Gaunasi labai skanūs ir dideli.

Skaityti daugiau

11.09.2018 laikas 10:24 Receptai Liaudiški patarimai menstruacijų negalavimų gydymui

Menstruacijos (mėnesinės) liaudies medicinoje, Menstruacijos (mėnesinės), receptai nuo menstruacijos, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau