Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 26

3 moteriškos frazės, kurių nereikėtų pamiršti

3 moteriškos frazės, kurių nereikėtų pamiršti

Labai dažnai moteriški žodžiai turi ne tik paslėptą prasmę, bet ir daug emocijų. Juk dažnai moterys sprendimus priima remdamosi emocijomis. O žodžiai, kuriuos jos ištaria, atspindi jų emocijas tam tikru metu.

Todėl labai svarbu įsiklausyti į tai, ką sako moteris, tačiau tai darykite ne tam, kad besąlygiškai jai paklustumėte, o tam, kad suprastumėte jos emocijas ir požiūrį į jus. Tačiau daugelis vyrų dažnai praleidžia pro ausis kai kurias frazes, o jose slypi labai gili prasmė.

Moterų frazės, kurių negalima praleisti pro ausis.

Vyras, įsimylėjęs moterį, dažnai nekreipia dėmesio į tai, ką sako jo mylimoji. O jei ir kreipia, tai atkreipia dėmesį ne į tuos dalykus. Tai lemia, kad vyrui moters elgesys tampa nenuspėjamas, o tai gali sukelti pačių liūdniausių pasekmių.

1. "Tu esi vyras."

Šiai frazei labai svarbus kontekstas. Jei moteris ją sako norėdama priversti jus ką nors padaryti, vadinasi, ji banaliai manipuliuoja jumis. Be to, jei ji tai daro pakartotinai, tuomet ant šios manipuliacijos jūs labai noriai "užkibsite".

Taip pat ši frazė gali skambėti kontekste, kad "tu esi vyras" tu ir nuspręsk, ką mums reikia daryti. Ir čia taip pat verta atkreipti dėmesį į pačią situaciją. Jei tai vyksta kontekste, kai iš jūsų reikalaujama išspręsti problemą, tai taip pat yra manipuliacija.

Ši frazė taip pat gali būti pasakyta tokiomis aplinkybėmis, kai kartojama jūsų, kaip vyro, nuomonės svarba. Būtent šiuo atveju galima manyti, kad ji neneša neigiamos žinutės.

2. "Aš abejoju savo jausmais tau".

Yra viena labai paprasta taisyklė, kurios laikydamasis kiekvienas vyras bus kuo ramesnis ir laimingesnis savo santykiuose. Ši taisyklė yra ta, kad turėtumėte būti tik su ta moterimi, kuri 100 % nori būti su jumis.

Kai moteris išreiškia abejonę, kad nori su jumis matytis ir kurti santykius, ir tikrai negali rinktis tarp jūsų ir ko nors kito, jums reikia padėti jai pasirinkti. Būtent, turite ją paskatinti pasirinkti ką nors kitą, o ne jus.

Tačiau vyrai dažnai moters abejones vertina kaip iššūkį. Abejonės yra priimtinos santykių pradžioje ir tik tuo atveju, jei jos nėra labai ryškios ir yra grynai formalaus pobūdžio. Tačiau jei šios abejonės kyla po ilgo bendro gyvenimo laikotarpio, turėtumėte pagalvoti apie tai, kad šiems santykiams laikas baigtis.

Kaip minėjau anksčiau, moterims abejoti draudžiama. Jei moteris jumis abejoja, ji netrukus bus linkusi jus palikti.

3. "Aš neturėčiau to daryti."

Atsargiai reikėtų elgtis su tomis moterimis, kurios santykiuose stengiasi elgtis pagal šablonus. Tai reiškia, kad jos tarsi laikosi neišsakytų taisyklių, kurias diktuoja visuomenė. Šios taisyklės dažnai santykiams kenkia, o ne juos stiprina.

Pavyzdžiui, moteris sako, kad į susitikimą turėtų vėluoti, nes yra moteris. Arba ji užsimena, kad privalo būti nepasiekiama ir nepaklusni, tokios taisyklės.

Dar apgailėtiniau atrodo situacija, kai moteris sako, kad ji neprivalo nieko daryti dėl vyro, nes neturi žiedo ant piršto. Vadinasi, jis jos nevedė, todėl ji jam nieko neprivalo.

Verta suprasti, kad šiuo atveju turite reikalų su moterimi, kuri nuolat jumis manipuliuos. Ji tai daro per vyro kaltę, vadovaudamasi sugalvotomis taisyklėmis.

Verta saugotis tokių moterų, nes santykiuose su jomis niekada nesijausite jaukiai ir ramiai. Juk ji nėra jums nieko skolinga, bet jūs esate skolingas jai!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.09.2018 laikas 17:05 Receptai Liaudiški patarimai kurtumo gydymui
Kurtumas liaudies medicinoje, Kurtumas, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

11.09.2018 laikas 10:24 Receptai Liaudiški patarimai menstruacijų negalavimų gydymui

Menstruacijos (mėnesinės) liaudies medicinoje, Menstruacijos (mėnesinės), receptai nuo menstruacijos, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

03.07.2019 laikas 21:24 Receptai Pyragas kuris tiesiog tirpsta burnoje!
Labai skanus. Tiesiog tirpsta burnoje. Pyragą galima gaminti su uogomis ir vaisiais. Žemiau, išsamus skanaus pyrago paruošimas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau