Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 26

Vaikinas melavo apie «seserį», kuri iš tikrųjų yra meilužė

Vaikinas melavo apie «seserį», kuri iš tikrųjų yra meilužė

Su vaikinu susitikinėjame apie šešis mėnesius. Jis ilgą laiką bandė mane suvilioti ir galiausiai pasidavė, nes supratau, kad esu jį įsimylėjusi.

Maždaug po mėnesio mūsų santykių jis man pasakė, kad tam tikrą dieną pas jį atvažiuos jo pusseserė ir jis su ja praleis porą dienų. Jis net parodė man savo susirašinėjimą su ja, kad neabejočiau, jog tai tikrai jo pusseserė. Beje, iki pat tos akimirkos man nekilo jokių abejonių.

Praėjo pora mėnesių, ir "sesuo" vėl iškilo mūsų gyvenime, tik šį kartą jis ketino pas ją važiuoti. Šiaip ar taip, negalėjau to ištverti ir kažkaip naktį įsibroviau į jo telefoną.

Na, ir aišku, kad radau tai, ko ieškojau - jie susipažino internete, jis ilgai jos ieškojo... Trumpai tariant, schema veikia. Ką man dabar daryti? Iškelti jį į viešumą ar laukti, kol "sesuo" vėl pasirodys?

Ekspertų nuomonės:

Antonas

Jūs pati kalta dėl to, kas nutiko - apie kokias seseris, apie ką mes kalbame? Galite supažindinti merginą su savo seserimi. Jus apgavo tiesiog vaikystėje. Nors gal iš tiesų yra tik draugystė ir anksti skambinti pavojaus signalu? Bet kuriuo atveju jaunuolis elgiasi nesąžiningai. Nors jei jo "sesuo" žino apie tave, tai dvigubas pažeminimas.

Elena

Patarčiau negaišti laiko tokiam vaikinui. Tegul jis pirmiausia apsisprendžia, o ten jau yra santykiai. Jis tiesiog dar nėra rimtas. Nors mes nežinome, ko tu iš jo nori ir ką matai ateityje. Bet geriau bėk šalin.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.06.2019 laikas 07:02 Receptai Mėsa lietuviškai - slaptas lietuvių receptas

Jei norite išbandyti kažką naujo, o jūsų kulinariniai sugebėjimai baigėsi. Yra slaptas lietuviškas receptas, kurio niekas garsiai nesako, bet visi žino! O jei nežinojai, pabandyk nustebinti šiuo paslaptingu receptu savo šeimos ...

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 08:08 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo karščiavimo

Karščiavimas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo karščiavimo, karščiavimas, karščiavimo gydymas, karščiavimo receptai, vaistažolės karščiavimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kai...

Skaityti daugiau

22.08.2018 laikas 09:35 Receptai Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui

Vočių, furunkulų gydymas liaudies medicinoje, Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui, receptai votims gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau