Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2016 » Rugpjūčio » 05

05.08.2016, 19:46
Pasaulio Įvairenybės
Suprasti tai gali, tik asmuo, kuris turi problemų su akimis... Tai baisu: be akinių ar kontaktinių lęšių aš nematau žmogaus, su kuriuo kalbu, jei jis yra kelių metrų atstumu. Kiek atsimenu, man buvo įdomu, ar įmanoma atkurti regėjimą be operacijos?
Sužinok daugiau ...
05.08.2016, 18:27
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Štai kodėl man dažnai skauda skrandis! Japonijos mokslininkai išsiaiškino, kaip nugalėti pavojingą bakteriją. Daugelis žmonių net neįtaria, kad dažnas skrandžio skausmas, pykinimas, apetito sutrikimo priežastys, taip pat svorio netekimas gali būti specialios bakterijos rūšies - Helicobacter pylori. Helicobacter pylori infekcija Pylori neigiamai veikia visą virškinimo sistemą. Pasekmės kurios gali atsirasti, dėl bakterijų vystymosi: opa, gastritas ir vėžio navikai.

Sužinok daugiau ...
05.08.2016, 17:07
Kosmosas
Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės driekiasi didžiulė kometos tipo uodega. Tiesa, ji kiek geriau įžiūrima tik ultravioletiniu diapazonu. Ši uodega tęsiasi apie 13 šviesmečių, o tai tris kartus daugiau nei Saulės atstumas iki Kentauro Proksimos žvaigždės. Kas dešimt metų Mira praranda tiek dujinių medžiagų, kiek iš viso sveria Žemė. Iš šios per pastaruosius 30 tūkstančių metų išmestos medžiagos būtų galima sulipdyti bent devynias tokias planetas kaip Ju
Sužinok daugiau ...
05.08.2016, 07:49
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Žuvų taukai yra labai populiarus maisto papildas, ir juos vartojantys žmonės galvoja, kad jie yra naudingi sveikatai. Bet ar tai tikrai tiesa?
Sužinok daugiau ...