Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2016 » Rugpjūčio » 29

29.08.2016, 21:31
NSO, Ateiviai

Sprendžiant iš archyvinių dokumentų, 1896-1897-ieji metai JAV buvo ypač "derlingi" NSO pasirodymais. Į dirižablius panašūs keisti skraidantys objektai danguje pasirodydavo taip dažnai, kad žmonės beveik nebekreipdavo į juos dėmesio. Ne vienam amerikiečiui netgi teko pabendrauti su keistų skraidančių aparatų ekipažų nariais.

Sužinok daugiau ...
29.08.2016, 21:06
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Tam, kad vežioti iš kontinento į kontinentą katiną, šunį, kaktusą reikia pažymėjimo, kad jie neserga. Tam, kad perkelti į Europos kontinentą milijonus žmonių, tarp kurių daugybė sergančių sunkiomis užkrečiamomis ligomis, Merkel ir kitiems ES valdantiems fašistams jokių karantinų ar sveikatos patikrinimų nereikia, nes jų tikslas – sunaikinti europiečius. Kitaip paaiškinti šį vykdomą nusikaltimą prieš Europos tautas neįmanoma.
Sužinok daugiau ...
29.08.2016, 20:27
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Skaitytoja Emilia Akbulatova pasidalino savo patirtimi paruošiant kaukę nuo juodų taškelių. Štai ką ji rašo: tas pats efektas, kaip reklamose gaunamas sumaišant želatina ir aktyvuotą anglį!

Sužinok daugiau ...
29.08.2016, 19:27
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Apnašos, kurios kaupiasi kraujagyslėse, rimta medicininė problema, dėl kurios arterijos užsikemša riebalų apnašų plokštelėmis, kurios mažina kraujotaką ir sukelia širdies ir smegenų problemas. Daugelis atveju plokštelių susiformavimas arterijose yra padidėjusio cholesterolio kiekio arba trigliceridų koncentracijos rezultatas. Nepaisant to, yra neįtikėtinas, veiksmingas, natūralus būdas pašalinti apnašų indelius, plokšteles iš kraujagyslių - ožragės sėklos!
Sužinok daugiau ...
29.08.2016, 17:22
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Datulės yra tarp naudingiausių vaisių, juose gausu maistinių medžiagų. Be to, mažai žmonių žino apie jų gebėjimą padėti viršsvorio. Datulės yra labai naudingos virškinimui, gydo virškinimo sutrikimus, tokius, kaip vidurių užkietėjimą, pageriną virškinimo funkciją.
Sužinok daugiau ...