Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Vasario » 1

Ką reiškia duobutės skruostuose?

Duobutės skruostuose puošia ne tik moterų, bet ir vyrų veidus. Pasak legendos, šios duobutės reiškia, kad ką tik gimusį žmogų pabučiavo Kupidonas, o pagal kitą, kad jį globoja meilės deivė Venera… Daugelis tokių žmonių laikomi tikrais laimės kūdikiais. Teigiama, kad jiems sekasi viskas, ko tik jie imasi! Šis išskirtinis veido bruožas, kuriam neretai priskiriama magiška reikšmė, gali būti paveldimas. Duobutės, metams bėgant, gali išnykti arba atsirasti, net jei jų niekada anksčiau nebuvo!

Kokį poveikį žmogaus gyvenimui turi duobutės skruostuose? Žmogus, kurio veide nusišypsojus išryškėja duobutės, gali sulaukti sėkmės, užsiimant bet kokia veikla. Tokie asmenys iš kitų išsiskiria linksmumu ir pozityviu požiūriu į gyvenimą. Pagal kitą aiškinimą, duobutės skruostuose gali reikšti asmens seksualumą ir žavesį, patrauklumą priešingai lyčiai. Šie asmenys turi nepaaiškinamo žavesio ir yra labai nepriklausomi. Jeigu žmogus turi duobutes skruostuose, jis greičiausiai mėgsta prabangą ir pramogas. Kasdieniniame gyvenime, nepaisant savo aristokratiškos prigimties, jie yra labai dosnūs ir gali ateiti į pagalbą tada, kai jų labiausiai reikia. Šių žmonių fizionomija rodo, kad tiek vyrai, tiek moterys, turintys duobutes skruostuose turi polinkį į tuštybę ir autoritarizmą. Kai kuriais atvejais jie net gali būti despotiški. Stipriosios lyties atstovai, turintys duobutes skruostuose, neretai būna labai stipraus, tvirto charakterio. Jie tiki savo gebėjimais ir galimybėmis, mėgsta aktyvų laisvalaikį. Tikriausiai būtent dėl šios priežasties jie ir sulaukia sėkmės asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Ryškesnė arba vienintelė duobutė ant kairiojo skruosto reiškia, kad žmogus yra laisvos ir nepriklausomos dvasios. Jam nesunku prisitaikyti prie greitai beiškeičiančio gyvenimo ritmo. Tokie asmenys neretai gali pasigirti labai lakia fantazija. Jie net yra linkę gyventi savo įsivaizduojamame pasaulyje.

Ryškesnė arba vienintelė duobutė ant dešiniojo skruosto reiškia, kad žmogus yra labai draugiškas, mėgstantis bendrauti bei temperamentingas. Jeigu ant dešiniojo skruosto žmogui besišypsant išryškėja net kelios duobutės, tai rodo, kad toks asmuo gali labai lengvai suderinti skirtingus darbus, pareigas visuomenėje ir šeimoje.

Mokslininkai aiškina, kad duobutės skruostuose atsiranda dėl genetinio defekto, dėl kurio pasikeičia specifinė skruostikaulių struktūra. Nėra būdų, kaip žmogus, be chirurgo įsikišimo, galėtų panaikinti šias duobutes. Kai kuriems žmonėms ryškios duobutės skruostuose taip nepatinka, kad jie net ryžtasi gultis po skalpeliu. Tačiau daugelis žavisi tokiu išskirtiniu savo išvaizdos bruožu. Tuo labiau, kad ir daugybė garsių bei charizmatiškų žmonių visame pasaulyje taip pat didžiuojasi turėdami duobutes skruostuose. Tai – modelis, „Victoria‘s Secret“ angelas Miranda Kerr, britų muzikos atlikėja Cheryl Cole, aktorė Jennifer Garner, aktorius Bradas Pittas, reperis Usheris, muzikos atlikėjas Bruno Mars ir dar daugelis kitų.

Daugelis žmonių, turinčių duobutes skruostuose, yra pozityvūs ir linksmi, o ne liūdni ir melancholiški. Jie yra geraširdžiai viliotojai. Flirtas yra neatsiejama kiekvienos jų dienos dalis.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.02.2020 laikas 09:15 Kovos būdas su antro tipo HERPES virusu

Yra toks nemalonus gamtos kūrinėlis, kurį medikai vadina antro tipo herpes virusu, plintančiu ir  negerumus sukeliančiu žmogaus genitalijų srityje. Įprastai virusas “miega” kažkur stuburo smegenyse, bet kartais dėl peršalimo ar streso hormonų “nubunda” ir keliauja lin...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 23:05 Natūralus gėrimas, kaip išvengti cistito

Taigi, kaip galima užkirsti kelią ir pabandyti natūraliu išsigydyti cistitą? Dėl natūraliu būdu norintiems įveikti cistitą, ypač jei mes kenčiame chroniškai, turime vengti kai kurių maisto produktų ir įpročių.

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 21:14 Paprastas Būdas Išliktyti Šviežius Bananus

Užkandžių pakavimas vaikams į mokyklą, gali pasirodyti esąs gana didelis iššūkis - ypač bandant įtikti vaikams ir įsitikinant, kad jie valgo maistingą maistą.

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 15:05 Sužinok, kurių produktų laikymo terminas beveik begalinis

Distiliuotas baltasis actas. Jį galima vartoti prieš valgį, jei abejojate jo šviežumu. Pats actas gali būti laikomas metų metus ir negenda. Medus Šis produktas tarnaus jums iki pat mirties. Bičių darbas ir jo magiška sudėtis daro savo darbą. Cukrus meduje sugeria drėgmę

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau