Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2016 » Vasario » 13

13.02.2016, 22:09
Aiškiaregiai, Didieji Pranašai
Žinių apie Johano gyvenimą išliko labai mažai. Yra žinoma tik tiek, kad jis gimė apie 1040-uosius metus Vezelyje (Vokietija). kai paaugo, Johanas tapo benediktinų vienuolyno nariu. Sprendžiant iš skurdžių duomenų, būsimasis pranašas buvo gydytojų, būsimasis pranašas buvo gydytoju ir astrologu. Johanas nemažai keliavo po Europą, netgi buvo pasiekęs Vidurinę Aziją.
Sužinok daugiau ...
13.02.2016, 21:16
Dokumentika
Šioje laidoje žiūrovai pamatys viską, apie ką labiausiai ir norėjo žinoti! Viskas kas įdomiausią, kas pasiliko už 16 sezono kadro "Mūšio", ir kuo pasibaigė žmonių istorijos, kai kreipėsi pas ekstrasensus.
Sužinok daugiau ...
13.02.2016, 21:12
Burtai, Magija
Įsimylėjusiems žmonėms kyla daug įvairiausių klausimų. Ar jis (ji) iš tikrųjų mane myli, o gal – ne? Kaip ilgai tęsis šie santykiai? Ar mylimasis pasipirš? Kai kuriuos tie klausimai taip gąsdina, kad jie linkę per daug negalvoti, o leisti įvykiams tekėti kaip upei sava vaga. Tačiau juk taip neįdomu! Artėjant šv. Valentino dienai tikriausiai nedidelė nuodėmė ir šiek tiek pasiburti! Galbūt magiška Valentino dienos atmosfera praskleis ateitį dengiantį šydą…
Sužinok daugiau ...
13.02.2016, 20:58
Futuristika
Pirmą kartą iš kriogeninės būsenos atitirpintos praktiškai idealios būsenos žinduolio smegenys. Šis proveržis, atliktas su triušio smegenimis, priartina mus – nors tik vos vos – prie kriogeniškai išsaugotų smegenų atgaivinimo.
Sužinok daugiau ...