Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2016 » Vasario » 07

07.02.2016, 19:15
Burtai, Magija

Tradicija mūvėti žiedus ant pirštų atsirado tolimoje senovėje. Ekspertų nuomone, tai, kaip žmogus nešioja žiedą gali nemažai atskleisti apie jo asmenybę. Kitaip tariant, šis aksesuaras gali padėti geriau save pažinti. O laikantis tam tikrų žiedų mūvėjimo rekomendacijų galima net pagerinti gyvenimą.

Sužinok daugiau ...
07.02.2016, 19:11
Burtai, Magija

Be astrologijos – nė iš vietos. Pasirodo, net ir nagų laką galima rinktis pagal savo Zodiako ženklą. Žinoma, į tai nereikėtų žiūrėti labai rimtai. Tačiau kartais tai gali padėti išsirinkti spalvą, kai pritrūksta idėjų. Arba šiaip būna labai džiugu, kai paaiškėja, kad labiausiai patinkanti spalva iš tiesų labiausiai ir tinka, žvelgiant iš astrologijos pusės.

Sužinok daugiau ...
07.02.2016, 18:42
Paslaptingi Statiniai

Mokslininkai paskelbė sensacingą žinią. Jie mano, kad vienoje Egipto piramidėje yra nepaprastas labirintas, kuris yra senųjų civilizacijų palikimas. Visiška fantastika atrodo versija apie labirinto paskirtį. Tai - laiko mašina. Tik tai nėra kokia konstrukcija ar mechanizmas, o energetinis portalas, skylė tarp paralelinių pasaulių.

Sužinok daugiau ...
07.02.2016, 18:15
Hipotezės

XX amžiaus pabaigoje mokslininkai padarė sensacingą atradimą: mūsų Visata ne paprastai plečiasi, o plečiasi su pagreičiu, t.y. greitėdama.

Sužinok daugiau ...